Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Zümrüdüanka dizisinde Zümrüt öldü mü? Ceren Yılmaz diziden ayrıldı mı?

Zümrüdüanka dizisinde Zümrüt öldü mü? FOX TV ekranlarında yayınlanan başrollerini Ceren Yılmaz ve Alp Navruz'un paylaştığı Zümrüdüanka dizisinde yaşanan gelişmeler izleyicileri meraklandırdı. Dizide Zümrüt karakteri kaza geçirmiş akıbeti bilinmiyordu. Peki Zümrüdüanka Zümrüt öldü mü? Ceren Yılmaz Zümrüdüanka dizisinden ayrıldı mı?
Eklenme:
 Zümrüdüanka dizisinde Zümrüt öldü mü? Ceren Yılmaz diziden ayrıldı mı?

FOX TV ekranlarında cumartesi akşamları yayınlanan ve geçtiğimiz sezon reytinglerde güzel bir başarı elde eden bize Zümrüdüanka yeni sezona da bomba gibi girdi. Alp Navruz ve Ceren Yılmaz’ın başrollerini paylaştığı dizi geçtiğimiz hafta yeni sezon ilk bölümü ile izleyici karşısına çıkarken dizide yaşanan gelişmeler izleyicileri meraklandırdı. Zümrüt karakterinin kaza geçirmesi ardından Serhat’ın başka bir kadınla evlenmesi izleyicileri yeni ve ölüm için heyecanlandırırken birçok kişide Ceren Yılmaz diziden ayrıldı mı sorusunun yanıtını aramaya başladı. Peki Zümrüdüanka Zümrüt öldü mü? Ceren Yılmaz Zümrüdüanka dizisinden ayrıldı mı?

Zümrüdüanka Zümrüt öldü mü?

Zümrüdüanka dizisinin fragmanını da Zümrüt’ün ölüm haberi herkesi yıkıyor. İzleyicilerde fragmanı izledikten sonra güzel oyuncunun diziye veda ettiğini düşünmüştüm ancak Zümrüt kazadan kurtuluyor uzun süre hastanede yattıktan sonra evine geri döndüğünde Serhat’ın başka biriyle evlendiğini görüyor. Zümrüt ve Serhat’ı yeni sezonda yepyeni maceralar bekliyor.

Zümrüdüanka dizisi konusu nedir?

20 yaşında fakir bir ailenin kızı olan Zümrüt her şeyi ailesinin önünde tutuyor ve onlara yardımcı olmak için gece gündüz çalışıyor. Bu sırada zengin ailenin oğlu Serhat ile tanışan Zümrüt aşık oluyor. Serhat askere gittiğinde şehit haberi geliyor ve Zümrüt de yıkılıyor. Ailesini geçim sıkıntısından kurtarmak için evlenmeye karar veren Zümrüt Serhat’ın amcası ile evlendiği sırada Serhat geri dönüyor.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Zuhal Topal’la Sofrada 21 Ekim Çarşamba puanları! Bugün Zuhal Topal kaç verdi?
21 10 2020 - 14:59
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 14 Ekim Çarşamba Konukları kim? Ebru Polat kimdir?
14 10 2020 - 08:23
Pastırma sıcakları nedir? Pastırma yazı ne zaman başlayacak?
13 10 2020 - 10:47
Doğan Şentürk Fatih Portakal’ı çabuk sildi! Fatih Portakal gidince FOX Haber’in reytingleri yükseldi
9 10 2020 - 10:38
ABD Başkanı Trump korona oldu Simpsonlar bir kez daha TT’nin zirvesinde
2 10 2020 - 10:38
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 2 Ekim Cuma konukları kim? Bol Eğlenceli konuklar geliyor
2 10 2020 - 09:06
Yorum Yap