Zuhal Topal’la Sofrada yeni sezon için beklenmedik gelişme! Zuhal tatilde derken çekimler Kıbrıs’ta başladı

Tv8'de yayınlanan Yemekteyiz programına rakip olarak FOX TV'de benzer bir formatla farklı bir program yapan Zuhal Topal, yeni sezon müjdesini verdi. Zuhal Topal sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda FOX TV'de yayınlanan Zuhal Topal’la Sofrada programının yeni sezon çekimlerinin Kıbrıs'ta başladığını duyurdu.

06.08.2019 - 9:28
06.08.2019 - 11:20
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

FOX TV’de yayınlanan Zuhal Topal’la Sofrada programı ile TV8 Yemekteyiz programını reytinglerde yenen Zuhal Topal, Eylül ayından itibaren yeni sezona FOX TV’de başlamayı planlıyor. Zuhal Topal sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Zuhal Topal’la Sofrada yeni sezon çekimlerinin Kıbrıs’ta başladığını duyurdu. Bir süredir Kıbrıs’ta tatil yapmaya devam eden Zuhal Topal’ın hala tatilde olduğu düşünülüyordu ancak Zuhal Topal Kıbrıs’ta çalışmaya başlayarak takipçilerini şaşırttı.

Zuhal Topal’la Sofrada yeni sezon ne zaman?

Zuhal Topal’la Sofrada yeni sezon büyük ihtimalle ağustos ayının son haftasında ya da Eylül ayının ilk haftasında başlayacak. Çekimlerine başlanan ve bayramdan sonra da devam edecek olan yarışma programının çekimlerinin 2 hafta önceden gittiği biliniyordu. 2 haftalık çekimler tamamlandıktan sonra yeni sezon yayınına başlayacak olan yarışma programında Bayram tatili de hesaba katılırsa yeni sezon ağustos ayının son haftasına denk geliyor.

Peki Zuhal Topal’la Sofrada formatı ne?

FOX TV’de gündüz kuşağında yayınlanan sevilen yarışma programı Zuhal Topal’la Sofrada Dual film yapımcılığı ile ekranlara geliyor. Gelin ve kayınvalideleri buluşturan ve kıyasıya bir rekabete sahne olan yarışma programında her gün bir gelin yemek yapıyor kayınvalideler onun evine giderek puan veriyor. Haftanın finalinde en yüksek puanı alan Gelin birinci oluyor ve 10 bin lira para ödülü kazanıyor.

Zuhal Topal’la Sofrada başvuru nasıl yapılır?

Zuhal Topal’la Sofrada başvuru yapmak için Fox TV’nin internet sitesinde bulunan başvuru formunu doldurmak gerekiyor. Yarışmacı olmak isteyenler forumdaki bilgileri eksiksiz ve doğru şekilde tamamlayarak gönder butonuna tuşlayabilir.

İlginizi çekebilir: Yemekteyiz yeni sezon ne zaman başlayacak? Seda Sayan yeni sezonda Yemekteyiz’de gümbür gümbür geliyor

İşte Zuhal Topal’ın o paylaşımı:

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim