Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Zuhal Topal’la Sofrada 5 Mayıs Salı puanlama! Bugün Zuhal Topal kaç verdi?

Son Güncelleme:
 Zuhal Topal’la Sofrada 5 Mayıs Salı puanlama! Bugün Zuhal Topal kaç verdi?

FOX TV ekranlarının gündüz kuşağının eğlenceli ve sevilen yarışma programı Zuhal Topal’la Sofrada haftanın ikinci gününde yeni bölümü ile bugün izleyici karşısına çıkıyor. Hafta içi her gün yayınlanan yeni bölümleri ile izleyicileri ekran başına kilitlemeyi Başaran yarışmada bu haftanın ikinci yarışmacısı bugün performansını gösterecek. Haftanın finali bölümü için bütün yarışmacıları heyecan şimdiden sararken ekran başında izleyicilerde puanlamayı merak ediyor. Peki Zuhal Topal’la Sofrada 5 Mayıs Salı günün puanlaması nasıl oldu? Zuhal Topal bugün kaç puan verdi?

Hafta içi her gün Zuhal Topal’ın sunumu ile FOX TV ekranlarında izleyicilerle buluşan ve izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başaran yarışma programı Zuhal Topal’la Sofrada yeni bölümü ile bugün sizlerin karşısına çıkacak. Yayınlanan her bölümüyle reytingleri altüst eden ve gündüz kuşağının en çok izlenen yarışmalarından biri haline gelen yarışma programında bugün yine bir yarışmacı yemeklerini hazırlayacak ve kayınvalidelere beğendirmeye çalışacak. Dün yaşanan fiyaskonun ardından bugünkü gelin hanımın yapacakları hem kayınvalideler hem de izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Peki 5 Mayıs Zuhal Topal’la Sofrada günün puanlaması nasıl oldu? Zuhal Topal bugün kaç puan verdi?

Hatice yemekleri yetiştirememişti

Haftanın ilk gününde yarışan Hatice dün yemeklerini zamanında yetiştirememiş, masayı da hazırlamaya fırsat bulamamıştı. Kayınvalidelerin yoğun tepkisini çeken gelin günün sonunda da oldukça düşük puanlar almıştı. Zuhal Topal’ın bile 4 verdiği Hatice’ye kayınvalidelerin verdiği toplam puan ise Sadece 7 olmuştu. Haftanın ilk gününde yarışan yarışmacı kaybetmeyi şimdiden garanti altına almış gibi görünüyor.

Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada 5 Mayıs Salı puanlama

Haftanın ikinci gününde görüşecek olan gelin hanımın yapacakları ekran başında izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Zuhal Topal’la Sofrada 5 Mayıs puanlama belli oldu. Bugün yarışan Ceylan’a kayınvalidelerin verdiği puanlar şu şekilde oldu;

Sultan hanım: 5 puan

Emine Hanım: 4 puan

Neval Hanım: 5 puan

Nursel Hanım: 5 puan

Bugün yarışan Ceylan kayınvalidelerden toplam 19 puan aldı. Zuhal Topal’ın da 6 puan vermesi ile Ceylan kendi gününü toplam 25 puanla tamamladı.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Zuhal Topal’la Sofrada 17 Eylül Perşembe Begüm Yavuz Arslan kaç puan aldı? Zuhal Topal’ın puanı
17 09 2020 - 16:14
Gelinim Mutfakta 17 Eylül puan tablosu! 17 Eylül Gelinim Mutfakta birincisi kim?
17 09 2020 - 14:44
17 Eylül Doya Doya Moda birincisi kim oldu? Bugün puan tablosu
17 09 2020 - 13:58
Kuaförüm Sensin 17 Eylül Perşembe gün birincisi kim? Bugün puan durumu
17 09 2020 - 13:16
Zuhal Topal’la Sofrada 16 Eylül yarışmacısı Fergane Mehdiyeva kaç puan aldı? Bugün Zuhal Topal kaç verdi?
16 09 2020 - 16:08
Gelinim Mutfakta 16 Eylül Çarşamba puanları! Kim birinci oldu, çeyrek altını kim aldı?
16 09 2020 - 14:59
Yorum Yap