Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Zuhal Topal’la Sofrada 4 Mayıs günün puanlaması! Zuhal Topal bugün kaç verdi?

Son Güncelleme:
 Zuhal Topal’la Sofrada 4 Mayıs günün puanlaması! Zuhal Topal bugün kaç verdi?

FOX TV ekranlarının sevilen yarışma programı Zuhal Topal’la Sofrada yeni haftaya başlıyor. Bu hafta da 5 yeni yarışmacı kayınvalideleri ile birlikte mücadele edecek ve haftanın finalinde 15 bin lira para ödülünü kazanmak için yarışacak. Pazartesi gününde haftanın ilk yarışmacısı yemeklerini yapıp kayınvalidelere ikram ederken yavaş yavaş yarışmacılar da birbirini tanımaya başlayacak. Peki Zuhal Topal’la Sofrada 4 Mayıs günün puanlaması nasıl oldu? Bugün Zuhal Topal kaç verdi?

FOX TV ekranlarının renkli yarışma programı Zuhal Topal’la Sofrada yeni haftanın ilk bölümü ile bugün ekranlara geliyor. Yepyeni 5 yarışmacı ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan yarışmada bugün Hatice Dirlik yarışacak. Haftanın ilk günü yarışmacısı olan Hatice Hanım yemeklerini hazırlayacak ve kayınvalidelerden yüksek puan almaya çalışacak. Peki Zuhal Topal’la Sofrada 4 Mayıs puanlama nasıl oldu? Hatice Dirlik bugün kaç puan aldı? Zuhal Topal bugün kaç verdi?

Hatice Dirlik kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında haftanın ilk gününde yarışacak olan yarışmacı Hatice Dirlik. 29 yaşında olan Hatice Hanım 3 yıllık evli ve İstanbul’da yaşıyor. Elinin lezzetine güvendiğini söyleyen Hatice Hanım bu hafta kesinlikle büyük ödülü kazanacağına inanıyor.

Yemekler yetişmiyor

Haftanın ilk günü yarışmacısı olan Hatice Dilek bugün yemeklerini yetiştiremiyor. Kendisine verilen iki buçuk saatlik süre içerisinde mutfakta yemek hazırlama telaşına giren Hatice Hanım’a kayınvalidesi de yardım ediyor Ancak bir türlü istediği beni ortaya çıkmıyor. Mutfaktan salona yemekleri taşımakta da geciken Hatice Hanım kayınvalidelerden tepki çekiyor. Kayınvalidelerin bu tutumuna tepki göstermeyen Hatice hanım ise haklı olduklarını söylüyor.

Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada 4 Mayıs günün puanlaması

Haftanın ilk gününde bugün kayınvalideler tadım yaptıkları yemeklerle ilgili puan verecekler. Zuhal Topal’ın puanı günün yarışmacısının belirleyicisi olurken günün puanlaması izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Zuhal Topal’la Sofrada 4 Mayıs puanlama yapıldı. Bugün yarışan Hatice Hanım’a verilen puanlar şu şekilde oldu;

Sultan hanım: 2 puan

Mesude Hanım: 3 puan

Emine Hanım: 1 puan

Neval Hanım: 1 puan

Bugün yarışan Hatice hanım kayınvalidelerden toplam 7 puan aldı. Hatice’ye Zuhal Topal’da 4 puan verirken haftanın ilk yarışmacısı günü 11 puanla tamamladı.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
17 Eylül Doya Doya Moda birincisi kim oldu? Bugün puan tablosu
17 09 2020 - 13:58
Kuaförüm Sensin 17 Eylül Perşembe gün birincisi kim? Bugün puan durumu
17 09 2020 - 13:16
Zuhal Topal’la Sofrada 16 Eylül yarışmacısı Fergane Mehdiyeva kaç puan aldı? Bugün Zuhal Topal kaç verdi?
16 09 2020 - 16:08
Gelinim Mutfakta 16 Eylül Çarşamba puanları! Kim birinci oldu, çeyrek altını kim aldı?
16 09 2020 - 14:59
Doya Doya Moda 16 Eylül Çarşamba günün birincisi kim? 16 Eylül Doya Doya Moda puan durumu
16 09 2020 - 14:00
Kuaförüm Sensin 16 Eylül Çarşamba günün birincisi kim? Bugün puan tablosu
16 09 2020 - 13:50
Yorum Yap