Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Zuhal Topal’la Sofrada 30 Nisan Gökçe Kurtulmuş kaç puan aldı? Zuhal Topal bugün kaç verdi?

Son Güncelleme:
 Zuhal Topal’la Sofrada 30 Nisan Gökçe Kurtulmuş kaç puan aldı? Zuhal Topal bugün kaç verdi?

Zuhal Topal’la Sofrada yeni günün heyecanı ile izleyici karşısına çıkıyor. FOX TV’nin sevilen yarışma programında haftanın dördüncü günü yarışmacısı olan Gökçe Kurtulmuş yarışacak. Yapacağı yemekler konusunda iddialı olduğunu söyleyen Gökçe Hanım kayınvalidelerden en yüksek puanı alacağına ve haftanın birincisi olacağına inanıyor. Peki Zuhal Topal’la Sofrada 30 Nisan puanları nasıl oldu? Gökçe Kurtulmuş kaç puan aldı? Zuhal Topal bugün kaç verdi?

FOX TV’nin renkli ve eğlenceli yarışma programı Zuhal Topal’la Sofrada haftanın finalini bir gün kala izleyici karşısına çıkıyor ve yine iddialı yarışmacılarla ekranları renklendiriyor. Hafta içi her gün yayınlanan ve izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başaran yarışma programında yeni gününün yarışmacısı Gökçe Kurtulmuş oldu. Gökçe Hanım bu haftanın en iddialı isimlerinden biri olduğunu söylerken bugün güzel yemekler yaparak kayınvalidelerden yüksek puan alacağını dile getiriyor. Hafta başından bu yana çekişmeli bir rekabete sahne olan Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında haftanın finali heyecanı da şimdiden başlamış durumda. Peki Zuhal Topal’la Sofrada 30 Nisan Gökçe Kurtulmuş kaç puan aldı? Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi?

Gökçe Kurtulmuş kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada 30 Nisan 2020 yarışmacısı Gökçe Kurtulmuş kimdir sorusunun yanıtı meraklı araştırılıyor. Gökçe Hanım 24 yaşında ve daha 3 aylık evli. Çok yeni evli olmasına rağmen yemek yapmak konusunda iddialı olduğunu söyleyen Gökçe Hanım, haftanın birincisi olacağı konusunda kendisine güveniyor. El lezzetinin müthiş olduğunu söyleyen Gökçe Hanım eşini doyurduysa herkesi doğurabileceğini söylüyor. Gökçe’nin kayınvalidesi Saadet Kurtulmuş ise Makedonya göçmeni ve gelininin yapacağı yemeklere güvendiğini söylüyor.

Zuhal Topal’la Sofrada 30 Nisan puanlama

Haftanın finaline doğru adım adım ilerlerken Zuhal Topal’la Sofrada günün puanlaması da herkes tarafından merak ediliyor. Zuhal Topal’la Sofrada 30 Nisan puanlama belli oldu. Bugün yarışan Gökçe Hanım’a verilen puanlar şu şekilde oldu;

Gülsüm Hanım: 3 puan

Gülden Hanım: 3 puan

Emine Hanım: 4 puan

Aysel Hanım: 5 puan

Bugün yarışan Gökçe Hanım kayınvalidelerden toplam 15 puan aldı. Bugün Zuhal Topal’ın da 6 puan verdiği Gökçe Hanım gününü toplam 21 puanla tamamladı.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Zuhal Topal’la Sofrada 17 Eylül Perşembe Begüm Yavuz Arslan kaç puan aldı? Zuhal Topal’ın puanı
17 09 2020 - 16:14
Gelinim Mutfakta 17 Eylül puan tablosu! 17 Eylül Gelinim Mutfakta birincisi kim?
17 09 2020 - 14:44
17 Eylül Doya Doya Moda birincisi kim oldu? Bugün puan tablosu
17 09 2020 - 13:58
Kuaförüm Sensin 17 Eylül Perşembe gün birincisi kim? Bugün puan durumu
17 09 2020 - 13:16
Zuhal Topal’la Sofrada 16 Eylül yarışmacısı Fergane Mehdiyeva kaç puan aldı? Bugün Zuhal Topal kaç verdi?
16 09 2020 - 16:08
Gelinim Mutfakta 16 Eylül Çarşamba puanları! Kim birinci oldu, çeyrek altını kim aldı?
16 09 2020 - 14:59
Yorum Yap