Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Zuhal Topal’la Sofrada 27 Ekim Salı! Bugün Meryem Pınar Güler kaç puan aldı?

FOX TV'de Zuhal Topal'ın renkli ve eğlenceli sunumu ile hafta içi her gün yayınlanan Zuhal Topal'la Sofrada 462. bölüm ile haftanın ikinci günü de sizlerle buluşuyor. Eskişehir'de çekimleri yapılan programda bu hafta Eskişehir'den katılan yarışmacılar mücadele edecek. Haftanın ikinci gününde yarışacak olan yarışmacı Meryem Pınar Güler oldu. Bu haftaya hızlı bir başlangıç yapan yarışmada bugün yine gergin ve heyecanlı anlar yaşanacak. Peki Zuhal Topal'la Sofrada 27 Ekim Salı yarışmacısı Meryem Pınar Güler kaç puan aldı? Bugün puan tablosu nasıl oldu?
Son Güncelleme:
 Zuhal Topal’la Sofrada 27 Ekim Salı! Bugün Meryem Pınar Güler kaç puan aldı?

Ünlü sunucu Zuhal Topal’ın sunumu ile FOX TV ekranlarında hafta içi her gün izleyici karşısına çıkan Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında haftanın ikinci günü başlıyor. Bu hafta çekimleri Eskişehir’de yaratılan ve birbirinden iddialı yarışmacıları ile ekranlara renk katan yarışma programında haftanın ikinci gününde Meryem Pınar Güler yarışacak. Dün Seçil Özçelik Calban’ın performansı sırasında masada oldukça gergin anlar yaşanmış kayınvalideler de puanlamada oldukça cimri davranmıştı. Bugün Meryem Pınar Güler’in performansı hem ekran başında izleyiciler tarafından hem de yemek masasına konuk olacak kayınvalideler tarafından merakla bekleniyor. Peki Zuhal Topal’la Sofrada 27 Ekim Salı puanlaması nasıl oldu? Bugün Meryem Pınar Güler kaç puan aldı?

Günün yarışmacısı Meryem Pınar Güler kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada 27 Ekim Salı yarışmacısı Meryem Pınar Güler 30 yaşında ve 7 yıllık bir evliliği bulunuyor. Aslen Eskişehirli olan yarışmacı yemek konusunda iddialı olduğunu ve uzun yıllardan beri deneyimli olduğunu söylüyor.  Fragmanda Meryem hanımın kayınvalidelerle bir hayli tartışma içerisinde olduğu puanlama sırasında anlar görüntülenirken puanlama da şimdiden merak konusu oldu.

Zuhal Topal’la Sofrada 27 Ekim Salı puanları

Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında haftanın ikinci gününde yapılacak olan puanlama izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Bugün Meryem Pınar Güler mutfakta hünerlerini sergiliyor kayınvalideler için sunumlarını yapıyor. Zuhal Topal’la Sofrada 27 Ekim Salı puanları belli oldu. Bugün yarışan Meryem Pınar Hanım’ın puanları şöyle oldu;

Hatice Hanım: 3 puan

Kevser Hanım: 3 puan

Zeynep Hanım: 4 puan

Ceyda Hanım: 4 puan

Bugün yarışan Meryem Pınar Hanım kayınvalidelerden toplamda 14 puan aldı.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Gelinim Mutfakta 26 Ekim günün birincisi kim? Bugün çeyrek altını kim aldı?
26 10 2020 - 11:08
Yorum Yap