Televizyon

Zuhal Topal’la Sofrada 27 Ekim Salı! Bugün Meryem Pınar Güler kaç puan aldı?

Ünlü sunucu Zuhal Topal’ın sunumu ile FOX TV ekranlarında hafta içi her gün izleyici karşısına çıkan Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında haftanın ikinci günü başlıyor. Bu hafta çekimleri Eskişehir’de yaratılan ve birbirinden iddialı yarışmacıları ile ekranlara renk katan yarışma programında haftanın ikinci gününde Meryem Pınar Güler yarışacak. Dün Seçil Özçelik Calban’ın performansı sırasında masada oldukça gergin anlar yaşanmış kayınvalideler de puanlamada oldukça cimri davranmıştı. Bugün Meryem Pınar Güler’in performansı hem ekran başında izleyiciler tarafından hem de yemek masasına konuk olacak kayınvalideler tarafından merakla bekleniyor. Peki Zuhal Topal’la Sofrada 27 Ekim Salı puanlaması nasıl oldu? Bugün Meryem Pınar Güler kaç puan aldı?

Günün yarışmacısı Meryem Pınar Güler kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada 27 Ekim Salı yarışmacısı Meryem Pınar Güler 30 yaşında ve 7 yıllık bir evliliği bulunuyor. Aslen Eskişehirli olan yarışmacı yemek konusunda iddialı olduğunu ve uzun yıllardan beri deneyimli olduğunu söylüyor.  Fragmanda Meryem hanımın kayınvalidelerle bir hayli tartışma içerisinde olduğu puanlama sırasında anlar görüntülenirken puanlama da şimdiden merak konusu oldu.

Zuhal Topal’la Sofrada 27 Ekim Salı puanları

Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında haftanın ikinci gününde yapılacak olan puanlama izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Bugün Meryem Pınar Güler mutfakta hünerlerini sergiliyor kayınvalideler için sunumlarını yapıyor. Zuhal Topal’la Sofrada 27 Ekim Salı puanları belli oldu. Bugün yarışan Meryem Pınar Hanım’ın puanları şöyle oldu;

Hatice Hanım: 3 puan

Kevser Hanım: 3 puan

Zeynep Hanım: 4 puan

Ceyda Hanım: 4 puan

Bugün yarışan Meryem Pınar Hanım kayınvalidelerden toplamda 14 puan aldı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu