Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Zuhal Topal’la Sofrada 23 Eylül Çarşamba Derya Doğan kaç puan aldı? Zuhal Topal kaç puan verdi?

FOX TV'nin sevilen yarışma programı Zuhal Topal'la Sofrada 23 Eylül Çarşamba yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Haftanın üç günü de yani tam ortasında bugün Derya Doğan yarışacak. Mutfaktaki hünerlerini sergileyerek kayınvalideler den yüksek puan almak isteyen Derya Hanım kayınvalidesi Leyla Hanım ile birlikte bugünün üstesinden geleceklerini düşünüyor. Peki Zuhal Topal'la Sofrada 23 Eylül Çarşamba Derya Doğan kaç puan aldı? Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi?
Son Güncelleme:
 Zuhal Topal’la Sofrada 23 Eylül Çarşamba Derya Doğan kaç puan aldı? Zuhal Topal kaç puan verdi?

FOX TV’nin lezzet ve rekabet dolu yarışma programı Zuhal Topal’la Sofrada haftanın ortasında yine iddialı yarışmacıları ile ekranlara geliyor. Her hafta 5 gelin ve kayınvalidenin mücadele ettiği maratonda bugün Derya Doğan ve kayınvalidesi Leyla Doğan yarışacak. Kayınvalide Leyla Hanım bu hafta yaptığı yorumlarla dikkatleri üzerine toplamış zaman zamanda diğer kayınvalidelerden eleştiri almıştı. Bugün Leyla Hanım’ın gelini Derya mutfaktaki yeteneklerini sergileyecek ve kayınvalideleri için hazırladığı en iyi beğendirmeye çalışacak. Peki Zuhal Topal’la Sofrada 23 Eylül Çarşamba Derya Doğan kaç puan aldı? Zuhal Topal bugün kaç puan verdi?

Zuhal Topal’la Sofrada Derya Doğan kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada günün yarışmacısı Derya Doğan oldu. Bugün mutfakta yeteneklerini sergileyecek olan Derya Hanım 31 yaşında ve 13 senelik evli. Aslen Çorumlu olan Derya, mutfak konusunda oldukça iddialı olduğunu ve bu hafta deneyimli bir gelin olarak birinci olmayı çok istediğini söylüyor. Derya Hanım’ın kayınvalidesi bu haftaya yorumları ile damga vuran Leyla Doğan. Kayınvalidesinin her şeyi idare etmeyi sevdiğini söyleyen Derya Hanım oldukça iddialı olduklarını dile getiriyor.

Zuhal Topal’la Sofrada 23 Eylül puanlama

31 yaşında olan ve 13 yıllık evli olan Derya Hanım mutfakta oldukça iddialı olduğunu söylemişti. Derya Hanım kayınvalideler için seçtiği menüyü kendisine verilen süre içerisinde hazırladı ve ikramlar başladı. Zuhal Topal’la Sofrada 23 Eylül puanlama şöyle oldu;

Gönül Hanım: 4 puan

Altun Hanım: 3 puan

Fatma Hanım: 4 puan

Filiz Hanım: 5 puan

Zuhal Topal bugün kaç verdi?

Zuhal Topal bugün kaç verdi sorusunun yanıtını belli oldu. Bugün yarışan Derya’ya Zuhal Topal’ın puanı 5 oldu. Gelin Hanım gününü toplamda 21 puanla tamamladı.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap