Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Zuhal Topal’la Sofrada 22 Mayıs Cuma kim kazandı? Zuhal Topal haftanın birincisi

Zuhal Topal'la Sofrada 22 Mayıs Cuma kim kazandı? Haftanın finali gününde sevilen yemek yarışmasında bugün yine son yarışmacı yemeklerini hazırlayacak ve kayınvalideler den yüksek puan almak için mücadele edecek. Bugün günün finalinde Zuhal Topal'ın verdiği puan açıklanmazken haftanın finali bölümü başlayacak ve bu hafta başından bu yana en yüksek puanlar alarak birinci olan yarışmacı belli olacak. Peki Zuhal Topal'la Sofrada 22 Mayıs Cuma kim kazandı? Zuhal Topal haftanın birincisi kim oldu?
Son Güncelleme:
 Zuhal Topal’la Sofrada 22 Mayıs Cuma kim kazandı? Zuhal Topal haftanın birincisi

FOX TV’nin sevilen yarışma programı Zuhal Topal’la Sofrada bugün haftanın finali bölümü ile ekranlara geliyor ve ekran başında izleyenlere de büyük bir heyecan yaşatıyor. Hafta boyunca kavgaların ve gerginliklerin eksik olmadığı yarışma programında bir hafta devam eden maratonun sonunda bugün bir gelin ve kayınvalidesi haftanın birincisi olacak 15 bin lira para ödülü kazanacak. Hafta içi her gün saat 16.30 da ekranlara gelen Zuhal Topal’la Sofrada yarışması haftanın finali bölümü ile 20 30’da FOX TV’de izleyici karşısına çıkıyor. Peki büyük bir heyecanla takip edilen Zuhal Topal’la Sofrada 22 Mayıs Cuma kim kazandı? Zuhal Topal’la Sofrada 22 Mayıs haftanın birincisi kim oldu?

Masada yer yerinden oynuyor

Zuhal Topal’la Sofrada 410. bölüm haftanın finali ile Bugün FOX TV ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor. Hafta boyunca devam eden rekabette zaman zaman gerginlikler yaşansa da bu akşam iyice tavan yapıyor ve kayınvalideler masada tartışıyor. Sevilen yarışma programında haftanın birincisi aranırken kayınvalidelerin tartışması Zuhal Topal’ın da ağzın açık bırakıyor. Özellikle bugün yarışan gelin hanımı iddiasını ortaya koyarken masada kıyameti koparacağını söylüyor.

Zuhal Topal'la Sofrada

Ferah Epik kimdir kaç puan aldı?

Zuhal Topal’la Sofrada 22 Mayıs Cuma haftanın finalinde yarışacak olan yarışmacı Ferah Epik oldu. 30 yaşında ve 6 yıllık evli olan Ferah İstanbul’da güzellik uzmanı olarak çalışıyor. 1 çocuk annesi olan ferahın aynı zamanda Instagram’da yaptığı yemekleri paylaştığı bir hesaba bulunuyor. Bugün kayınvalideleri için güzel bir menü hazırladığına inanan ve haftanın birincisi olacağını düşünen Ferah oldukça iddialı.

Zuhal Topal’la Sofrada 22 Mayıs Cuma kim kazandı?

Zuhal Topal’la Sofrada 22 Mayıs Cuma kim kazandı sorusunun yanıtı belli olduk. Bu hafta 15 bin lira para ödülünü kazanan yarışmacı Ferrah oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
17 Eylül Doya Doya Moda birincisi kim oldu? Bugün puan tablosu
17 09 2020 - 13:58
Kuaförüm Sensin 17 Eylül Perşembe gün birincisi kim? Bugün puan durumu
17 09 2020 - 13:16
Zuhal Topal’la Sofrada 16 Eylül yarışmacısı Fergane Mehdiyeva kaç puan aldı? Bugün Zuhal Topal kaç verdi?
16 09 2020 - 16:08
Gelinim Mutfakta 16 Eylül Çarşamba puanları! Kim birinci oldu, çeyrek altını kim aldı?
16 09 2020 - 14:59
Doya Doya Moda 16 Eylül Çarşamba günün birincisi kim? 16 Eylül Doya Doya Moda puan durumu
16 09 2020 - 14:00
Kuaförüm Sensin 16 Eylül Çarşamba günün birincisi kim? Bugün puan tablosu
16 09 2020 - 13:50
Yorum Yap