Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Zuhal Topal’la Sofrada 21 Mayıs Perşembe puanlama! Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi?

Zuhal Topal'la Sofrada 21 Mayıs Perşembe günün puanlaması izleyiciler tarafından şimdiden araştırılmaya başlandı. Hafta içi her gün yakından takip edilen yarışma programında bugün Esra Uysal Canbolat yarışacak. Peki Zuhal Topal'la Sofrada 21 Mayıs Perşembe Esra Uysal Canbolat kaç puan aldı? Zuhal Topal bugün kaç puan verdi?
Son Güncelleme:
 Zuhal Topal’la Sofrada 21 Mayıs Perşembe puanlama! Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi?

FOX TV’nin ilgiyle takip edilen yemek programı Zuhal Topal’la Sofrada cuma gününe yavaş yavaş yaklaşırken yeni bölümü ile izleyici karşısına çıkıyor. Hafta başından bu yana devam eden rekabette bugün Esra Uysal Canbolat yerini alacak. Genç yarışmacı mutfakta yemek konusunda oldukça iddialı olduğunu söylerken en iyi yemekleri çıkararak kayınvalideler den yüksek puan almak ve haftanın finalinde de birinci olarak 15.000 lira para ödülünün sahibi olmak istiyor. Peki Zuhal Topal’la Sofrada Esra Uysal Canbolat kaç puan aldı? Zuhal Topal’la Sofrada 21 Mayıs Perşembe puanlama nasıl oldu? Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi?

Esra Uysal Canbolat kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada günün yarışmacısı Esra Uysal Canbolat oldu. Haftanın finaline bir gün kala yarışma heyecanını yaşayan Esra Hanım, 33 yaşında ve 4 yıllık evli. Aslen Mersinli ve bir çocuk annesi olan Esra Hanım oldukça duygusal olduğunu ve İçine kapanık sessiz sakin birisi olduğunu söylüyor. Yemek yapma konusunda iddialı olduğunu ve deneyimlerini konuşturacağını söyleyen Esra Hanım haftanın finalinde 15 bin lira para ödüllü kazanacağından emin gibi görünüyor.

Zuhal Topal'la Sofrada

Yemek masasında gergin dakikalar

Zuhal Topal’la Sofrada yarışması bu hafta başından beri oldukça gergin geçiyor özellikle kayınvalidelerin puanlama sırasında masada sesler yükseliyor. Bugün de yarışacak olan Esra’nın masasında yine aynı tartışmalar gündeme gelecek ve puanlama sırasında kayınvalidelerin verdiği puanlar eleştiri yağmuruna tutulacak. Esra her ne kadar elimden geleni yapsa da verilen puanlar nedeniyle morali bozulacak.

Zuhal Topal’la Sofrada 21 Mayıs günün puanlaması

FOX TV’nin ilgiyle takip edilen yarışması Zuhal Topal’la Sofrada 21 Mayıs günün puanlaması herkes tarafından merakla araştırılıyor. Esra’nın evinde yemekler yenildi puanlamalar yapıldı. Bugün kayınvalidelerin Esra’ya verdiği puanlar şu şekilde oldu;

Sevda Hanım: 3 puan

Halime Hanım: 4 puan

Leyla Hanım: 6 puan

Ümmü Hanım: 3 puan

Esra bugün kayınvalidelerden toplam 16 puan aldı.

Zuhal Topal bugün kaç puan verdi?

Zuhal Topal bugün kaç puan verdi sorusunun yanıtını da izleyiciler merakla bekliyor. Zuhal Topal’ın bugün Esra’ya 6 puanı oldu. Bu puanla birlikte Esra kendi gününü 22 puanla tamamladı.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Doya Doya Moda 13 Temmuz Pazartesi birincisi! Bugün puan durumu
13 07 2020 - 10:47
Kuaförüm Sensin 13 Temmuz birincisi kim? Puan durumu
13 07 2020 - 10:39
Show TV Ramo dizisinde şaşırtan bir ayrılık daha
11 07 2020 - 12:43
Survivor 2020 finali nerede yapılacak? Galaport nerede?
11 07 2020 - 09:45
Survivor 10 Temmuz canlı yayında dokunulmazlığı kim kazandı? Eleme adayı kim?
11 07 2020 - 09:36
Kuaförüm Sensin 10 Temmuz Cuma birincisi kim oldu? 10 bin lirayı hangi takım kazandı
10 07 2020 - 13:22
Yorum Yap