Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Zuhal Topal’la Sofrada 21 Ekim Çarşamba puanları! Bugün Zuhal Topal kaç verdi?

FOX TV'de gündüz kuşağında renkli yarışma programı Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasında haftanın ortası geldi çattı. Her gün birbirinden iddialı yarışmacıların birbirinden lezzetli yemekler yaparak yüksek puanlar almaya çalıştıkları yarışmada bugün de bir yarışmacı günün yemeklerini yapacak ve kayınvalidelere sunum yapacak. Bugün mutfakta ter dökecek olan yarışmacı Gamze Oktay. Genç yarışmacı kendisine verilen süre içerisinde hünerlerini sergileyecek en iyi yemekleri çıkararak yüksek puanlar almak için mücadele edecek. Peki Zuhal Topal'la Sofrada 21 Ekim Çarşamba puanları nasıl oldu? Gamze Oktay bugün kaç puan aldı? Zuhal Topal bugün kaç verdi?
Son Güncelleme:
 Zuhal Topal’la Sofrada 21 Ekim Çarşamba puanları! Bugün Zuhal Topal kaç verdi?

Hafta içi her gün FOX TV’nin gündüz kuşağında izlenme rekorları kıran gerek iddialı yarışmacıları gerekse yemek tarifleri ile ilgi odağı haline gelen Zuhal Topal’la Sofrada haftanın ortasında bir kez daha sizlerle buluşuyor. Başarılı sunucu Zuhal Topal’ın sunumu ile daha da keyifli hale gelen yarışma programında bugün yine bir yarışmacı mutfağa giriyor ve hünerlerini sergiliyor. Haftanın 3. günü yarışmacısı bugün Gamze Oktay oldu. Genç yarışmacı kayınvalidesi ile birlikte bugün diğer kayınvalidelere karşı mücadele edecek en yüksek puanları almak haftanın birincisi olmak için mutfakta bir hayli ter dökecek. Peki Zuhal Topal’la Sofrada 21 Ekim Çarşamba puanlama nasıl oldu? Zuhal Topal’la Sofrada bugün Gamze Oktay kaç puan aldı? Zuhal Topal bugün kaç puan verdi?

Gamze Oktay kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında günün yarışmacısı Gamze Oktay 24 yaşında. 2 evli olan yarışmacı Azeri asıllı ve aslen Tokatlı. İnatçı ve Kıskanç olduğunu söyleyen yarışmacı bu yarışmayı kazanmak konusunda da çok inat ettiğini ve mutlaka başarılı olacağını iddia ediyor. Kayınvalide Adile Yılmaz konuşmayı pek sevmiyor ancak masadaki yorumları ile dikkatleri üzerine topluyor. Gelinine çok güvendiğini söyleyen Adile Hanım 15 bin lirayı kazanmak için en iddialı aday olduklarını dile getiriyor.

Zuhal Topal’la Sofrada 21 Ekim Gamze Oktay puanları

Zuhal Topal’la Sofrada günün yarışmacısı Gamze Oktay kendisine verilen süre içerisinde belirlediği menü hazırladı ve kayınvalidelere sunum yaptı. Zuhal Topal’la Sofrada 21 Ekim Gamze Oktay’ın puanları şöyle oldu;

Fatma Hanım: 3 puan

Nuriye Hanım: 4 puan

Birsen Hanım: 3 puan

Beyhan Hanım: 6 puan

Gamze kayınvalidelerden toplamda 16 puan aldı.

Zuhal Topal bugün kaç verdi?

Merakla beklenen Zuhal Topal bugün kaç verdi sorusunun yanıtını açıklanmadı. Artık Zuhal Topal’ın puanları Cuma günü açıklanacak.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 14 Ekim Çarşamba Konukları kim? Ebru Polat kimdir?
14 10 2020 - 08:23
Pastırma sıcakları nedir? Pastırma yazı ne zaman başlayacak?
13 10 2020 - 10:47
Doğan Şentürk Fatih Portakal’ı çabuk sildi! Fatih Portakal gidince FOX Haber’in reytingleri yükseldi
9 10 2020 - 10:38
ABD Başkanı Trump korona oldu Simpsonlar bir kez daha TT’nin zirvesinde
2 10 2020 - 10:38
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 2 Ekim Cuma konukları kim? Bol Eğlenceli konuklar geliyor
2 10 2020 - 09:06
Magnum Porche 2020 çekilişi ne zaman yapılacak? Çekilişe katılma şartları
29 09 2020 - 17:03
Yorum Yap