Zuhal Topal’la Sofrada 2019 – 2020 yeni sezon ne zaman başlayacak? Büyük rekabet için geri sayım başladı

Fox TV'nin sevilen yarışma programı Zuhal Topal’la Sofrada yeni sezon ne zaman başlayacak? 21 Haziran 2019 Cuma günü sezon finali yaparak kısa bir ara veren programın yeni sezon tarihi izleyiciler tarafından araştırılmaya başlandı. Sezon finalinin ardından uzun bir tatile çıkan programının sunucusu Zuhal Topal hala Kıbrıs'ta tatil yapmaya devam ediyor. Peki, Zuhal Topal’la Sofrada yeni sezon ne zaman?

05.08.2019 - 16:32
05.08.2019 - 17:17
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Zuhal Topal’la Sofrada yeni sezon tanıtımı geçtiğimiz haftalarda yayınlanmıştı. Yeni sezona büyük sürprizle girmeye hazırlanan yarışma programının sadece İstanbul’da değil Türkiye’nin her yerinde çekimlerin yapılacağı açıklanmıştı. Ancak fragmanda yeni sezonun tarihine ilişkin herhangi bir bilgi verilmedi sadece yakında ifadesi kullanıldı. Ünlü sunucu Zuhal Topal’ın sunduğu yarışma programını yakından takip eden izleyiciler ise Zuhal Topal’la Sofrada yeni sezon ne zaman başlayacak sorusunun yanıtını arıyor. Peki, sevilen yarışma programı ne zaman ekranlara gelecek? İşte detaylar…

Zuhal Topal’la Sofrada yeni sezon ne zaman?

Sadece İstanbul’da değil Türkiye’nin çeşitli illerinde çekim yapacak olan Zuhal Topal’la Sofrada yarışması yeni sezon ne zaman başlayacak? Bu konuda herhangi bir bilgi bulunmuyor ancak bütün yarışma programlarında olduğu gibi bu yarışmada da Eylül ayının ilk haftası bekleniyor. Yemek yarışmalarında bu defa farklı bir rekabet izleyeceğiz. Bu nedenle Kurban Bayramı’nın hemen ardından yarışmalar ekrana gelmeye başlayabilir. Bu konuda işi sıkı tutmayı planlayan FOX TV yarışmayı erken bir tarihte başlatarak izleyicilerini yeniden ekran başına çekmeyi hedefliyor.

Rakibi Seda Sayan olacak

Zuhal Topal’ın bu yıl tam karşısındaki rakibi bir daha önce de evlilik programları ile kıyasıya bir rekabet içine girdiği Seda Sayan olacak. Daha önce Yemekteyiz yarışmasının formasını taklit etmekle suçlanan Zuhal Topal’ın Seda Sayan’la nasıl bir rekabet içinde olacağı şimdiden merak edilmeye başlandı. İzleyiciler biraz da özledikleri bu rekabetin tadına yeniden varmak için Zuhal Topal’la Sofrada yeni sezon tarihinin açıklanmasını bekliyor.

İşte Zuhal Topal’la Sofrada yeni sezon tanıtımı:

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim