Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Zuhal Topal’la Sofrada 20 Mayıs Çarşamba Berivan Balta Cömert puanı! Zuhal Topal’ın bugünkü puanı

Zuhal Topal'la Sofrada yarışması FOX TV ekranlarında yayınlanan her bölümü ile olay yaratmaya devam ediyor. Son dönemlerde gündüz kuşağının en çok izlenen yarışma programları arasında yer alan yarışmanın bugün ekranlara gelecek olan yeni bölümünde Berivan Balta Cömert yarışacak. Peki haftanın üçüncü günü ile yarışacak olan Berivan Balta Cömert kaç puan aldı? Zuhal Topal'la Sofrada 20 Mayıs Çarşamba puan durumu nasıl oldu? Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi?
Son Güncelleme:
 Zuhal Topal’la Sofrada 20 Mayıs Çarşamba Berivan Balta Cömert puanı! Zuhal Topal’ın bugünkü puanı

FOX TV ekranlarının heyecanlı yarışma programı Zuhal Topal’la Sofrada 20 Mayıs Çarşamba yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Hafta içi her gün yayınlanan ve izlenme rekorları kıran yarışma programında bugün yarışacak olan yarışmacı Berivan Balta Cömert. Haftanın ortasında yemeklerini hazırlayarak kayınvalideleri evinde misafir edecek olan Berivan’ın yapacağı yemekler sonucunda alacağı puanlar herkes tarafından merak ediliyor. Peki Zuhal Topal’la Sofrada 20 Mayıs Çarşamba Berivan Balta Cömert kaç puan aldı? 20 Mayıs Zuhal Topal kaç puan verdi?

Berivan oldukça iddialı

Zuhal Topal’la Sofrada gün yarışmacısı olan Berivan yemek yapmak konusunda oldukça iddialı nokta kayınvalidesinin de yardımı ile hazırladığı menüyü tam zamanında çıkararak yüksek puan olacağını düşünen Berivan, mutfakta 3 saat sürecek bir maratonun içine giriyor. En iyi yemekleri yapmak ve en iyi puanları almak için elinden geleni yapan yarışmacının alacağı puanlar izleyiciler tarafından da büyük bir merakla araştırılıyor.

Berivan Balta Cömert kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada gününün yarışmacısı olan Berivan baltalı Cömert 21 yaşında. Eşiyle sosyal medyada çalıştığını söyleyen Berivan henüz 6 aylık evli ve çocuğu bulunmuyor. Mutfakta yeni olmasına rağmen elinin lezzetine güvendiğini söyleyen Berivan bugün yapacağı yemeklerle yüksek puan alacağını düşünüyor.

Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada 20 Mayıs puanlama

Haftanın 3. gününde yarışacak olan Berivan bugün yemeklerini hazırladım ve kayınvalidelere ikramları yaptı. Zuhal Topal’la Sofrada 20 Mayıs puanlama belli oldu. Berivan’ın kayınvalidelerden aldığı puanlar şu şekilde oldu;

Leyla Hanım: 4 puan

Halime Hanım: 3 puan

Sevda Hanım: 7 puan

Hülya Hanım: 4 puan

Berivan bugün yaptığı yemeklerle kayınvalidelerden toplam 18 puan aldı. Berivan, bugün Zuhal Topal’ın da verdiği 6 puanla birlikte toplam 25 puanla gününü tamamladı.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
17 Eylül Doya Doya Moda birincisi kim oldu? Bugün puan tablosu
17 09 2020 - 13:58
Kuaförüm Sensin 17 Eylül Perşembe gün birincisi kim? Bugün puan durumu
17 09 2020 - 13:16
Zuhal Topal’la Sofrada 16 Eylül yarışmacısı Fergane Mehdiyeva kaç puan aldı? Bugün Zuhal Topal kaç verdi?
16 09 2020 - 16:08
Gelinim Mutfakta 16 Eylül Çarşamba puanları! Kim birinci oldu, çeyrek altını kim aldı?
16 09 2020 - 14:59
Doya Doya Moda 16 Eylül Çarşamba günün birincisi kim? 16 Eylül Doya Doya Moda puan durumu
16 09 2020 - 14:00
Kuaförüm Sensin 16 Eylül Çarşamba günün birincisi kim? Bugün puan tablosu
16 09 2020 - 13:50
Yorum Yap