Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Zuhal Topal’la Sofrada 17 Eylül Perşembe Begüm Yavuz Arslan kaç puan aldı? Zuhal Topal’ın puanı

FOX TV'nin sevilen ve lezzet dolu yarışması Zuhal Topal'la Sofrada haftanın finalini doğru adım adım ilerlerken bugün haftanın 4 günü yarışmacısı Begüm Yavuz Arslan hünerlerini sergiliyor. Hafta başından bu yana iddialı yarışmacıları mücadele ettiği ve yüksek puanlar almak amacıyla çaba harcadığı yarışmada bugün de Begüm Hanım yeteneklerini sergileyecek. Peki Zuhal Topal'la Sofrada 17 Eylül Perşembe Begüm Yavuz Arslan kaç puan aldı? Zuhal Topal'la Sofrada 17 Eylül Perşembe puanlaması nasıl oldu? Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi ve günün puan durumu ile ilgili bütün detaylar haberimizin devamında…
Son Güncelleme:
 Zuhal Topal’la Sofrada 17 Eylül Perşembe Begüm Yavuz Arslan kaç puan aldı? Zuhal Topal’ın puanı

FOX TV’de lezzet ve rekabet dolu yarışma programı Zuhal Topal’la Sofrada yeni yayın döneminde hız kesmeden yoluna devam ediyor. Reyting rekortmeni yarışmada her günü yarışan yarışmacıların ve puanları yakından takip ediliyor. Bugün haftanın dört gününde iddialı gelinlerden Begüm Yavuz Arslan mücadele edecek ve mutfaktaki yeteneklerini sergileyerek en iyi yemekleri çıkarmaya çalışacak. Hafta başından bu yana zorlu kayınvalidelere yemek beğendirmek de güçlük çeken gelinler zaman zaman gergin anlar yaşamıştı bugün de yeni yarışmacının performansı merakla bekleniyor. Peki Zuhal Topal’la Sofrada 17 Eylül yarışmacısı Begüm Yavuz Arslan kaç puan aldı? 17 Eylül Bugün Zuhal Topal kaç verdi?

Zuhal Topal’la Sofrada Begüm Yavuz Arslan kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada 17 Eylül yarışmacısı Begüm Yavuz Arslan 27 yaşında ve bir çocuk annesi. Bu haftanın en dikkat çeken yarışmacıları arasında yer alan Begüm Hanım gösterişli giyinmeyi sevdiğini her zaman parıltılı ve ışıltılı olmak istediğini söylüyor. Üsküp göçmeni olan Begüm Hanım mutfak konusunda iddialı olduğunu dile getirirken bu hafta yarışmada kesinlikle birinci olacağını ve 15 bin lira para ödülünün sahibi olacağını iddia ediyor. Begüm Hanım’ın kayınvalidesi Ayten Yavuz Arslan ise ergenliğine çok güvendiğini kesinlikle bu hafta kendilerinin kazanacağını söylüyor.

Zuhal Topal’la Sofrada 17 Eylül Perşembe puanları

Zuhal Topal’la Sofrada 17 Eylül Perşembe puanları haftanın finali öncesinde hem izleyiciler hem de yarışmacılar tarafından merakla bekleniyor. Bugün mutfakta yeteneklerini sergileyen ve kendisine verilen 3 saatlik süre içerisinde yemeklerini yetiştirmeyi Başaran Begüm Hanım kayınvalidelere sunum alıyor ve puan toplamaya çalışıyor. Zuhal Topal’la Sofrada 17 Eylül yarışmacısı Begüm Yavuz Arslan’ın puanı şöyle oldu;

Neval Hanım: 4 puan

Gülhanım Hanım: 7 puan

Saadet Hanım: 3 puan

Güler Hanım: 5 puan

Zuhal Topal bugün kaç verdi?

Zuhal Topal bugün kaç verdi sorusunun yanıtı da belli oldu. Bugün yarışan Begüm’e Zuhal Topal’ın puanı 7 oldu. Begüm toplamda 26 puan alarak günü kapadı ve birincilik şansını da kaybetti.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Doya Doya Moda 20 Ekim Salı puan durumu! Bugün kim birinci oldu?
20 10 2020 - 14:17
Menajerimi Ara 20 Ekim bugün neden yok? Hangi günler yayınlanıyor?
20 10 2020 - 12:53
Gelinim Mutfakta 20 Ekim Salı günün birincisi kim oldu? Çeyrek altını kim kazandı?
20 10 2020 - 11:18
20 Ekim Salı yayın akışı! ATV, Kanal D, FOX TV, Show TV, TV8, TRT 1, Kanal 7, Star TV’de bugün ne var?
20 10 2020 - 10:11
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 20 Ekim bugünkü konukları kim? Canlı eğlence başlıyor!
20 10 2020 - 09:37
Zuhal Topal’la Sofrada 19 Ekim puanlama! Bugün Zuhal Topal kaç verdi?
19 10 2020 - 15:43
Yorum Yap