Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Zuhal Topal’la Sofrada 15 Eylül Salı puan tablosu! Bugün Zuhal Topal kaç verdi?

Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasında yeni hafta dün itibariyle başladı. Bugün haftanın ikinci gününde yine bir yarışmacı bütün hünerlerini sergileyecek yaptığı yemekleri kayınvalidelere beğendirmek ve en yüksek puan almak için mücadele edecek. Gelin ve kayınvalidelerin birlikte yarıştığı Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasında günün puan durumu ve menüsü de merakla bekleniyor. 15 Eylül Salı günü Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasında Sevinç Erkoç yarışacak. Peki Zuhal Topal'la Sofrada 15 Eylül Sevinç Erkoç kaç puan aldı? Zuhal Topal bugün kaç puan verdi?
Son Güncelleme:
 Zuhal Topal’la Sofrada 15 Eylül Salı puan tablosu! Bugün Zuhal Topal kaç verdi?

FOX TV’de hafta içi her gün ekranlara gelen ve reytinglere damga vuran yarışma programı Zuhal Topal’la Sofrada haftanın ikinci gününde kaldığı yerden devam ediyor. Hafta başında iddialı yarışmacıların olduğu anlaşılırken bugün de yemekleri Sevinç Erkoç yapacak. Bugüne kadar defalarca mutfağa girdiğini ve yemek yaptığını söyleyen Sevinç hanımı oldukça zorlu bir maraton bekliyor. Peki 15 Eylül Zuhal Topal’la Sofrada yarışmacısı Sevinç Erkoç kaç puan aldı? Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Zuhal Topal’la Sofrada 432. bölümde yaşanan gelişmeler haberimizin devamında…

Zuhal Topal’la Sofrada 15 Eylül yarışmacısı Sevinç Erkoç kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada 15 Eylül yarışmacısı Sevinç Erkoç izleyiciler tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. 35 yaşında deneyimli gelin hanım Sevinç Erkoç iki çocuk annesi. Sessiz sakin bir yapısı olduğunu söyleyen Sevinç Hanım uzun yıllardan beri mutfağa girdiğini ve bu konuda deneyim sahibi olduğunu dile getiriyor. Kayınvalidesi Gülhanım Erkoç ile birlikte yarışmaya katılan Sevinç Hanım 15 bin lira para ödülünü kazanmakta kararlı.

Zuhal Topal’la Sofrada 15 Eylül Sevinç Erkoç’un puanı

Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında haftanın ikinci gününde Sevinç Hanım mutfağa giriyor ve hünerlerini kayınvalideler için sergiliyor. Zuhal Topal’la Sofrada 15 Eylül puanlaması yapıldı. Bugün yarışan Sevinç, kayınvalidelerden şu puanları aldı;

Neval: 3

Saadet: 7

Ayten: 8

Güler: 6

Zuhal Topal bugün kaç verdi?

Zuhal Topal bugün kaç verdi sorusunun yanıtı da belli oldu. Bugün yarışan Sevinç’e Zuhal Topal 7 puan verirken yarışmacının toplam puanı 30 oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Zuhal Topal’la Sofrada 21 Ekim Çarşamba puanları! Bugün Zuhal Topal kaç verdi?
21 10 2020 - 14:59
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 14 Ekim Çarşamba Konukları kim? Ebru Polat kimdir?
14 10 2020 - 08:23
Pastırma sıcakları nedir? Pastırma yazı ne zaman başlayacak?
13 10 2020 - 10:47
Doğan Şentürk Fatih Portakal’ı çabuk sildi! Fatih Portakal gidince FOX Haber’in reytingleri yükseldi
9 10 2020 - 10:38
ABD Başkanı Trump korona oldu Simpsonlar bir kez daha TT’nin zirvesinde
2 10 2020 - 10:38
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 2 Ekim Cuma konukları kim? Bol Eğlenceli konuklar geliyor
2 10 2020 - 09:06
Yorum Yap