Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Zuhal Topal’la Sofrada 12 Haziran sezon finali bugün neden yok?

FOX TV'nin sevilen yarışma programı Zuhal Topal'la Sofrada 12 Haziran haftanın finali bugün neden yok? Hafta içi her gün FOX TV ekranlarında izleyicilerle buluşan yarışma programının yeni bölümünü ekranda görünmeyen izleyiciler bu sorunun yanıtını arıyor. Hem haftanın finali hem de sezon finali ile ekranlara gelecek olan Zuhal Topal'la Sofrada yarışması FOX TV yayın akışı içerisinde yeni bölümü ile görünmüyor. Peki 12 Haziran Zuhal Topal'la Sofrada neden yok? Zuhal Topal'la Sofrada bugün saat kaçta?
Eklenme:
 Zuhal Topal’la Sofrada 12 Haziran sezon finali bugün neden yok?

Hafta içi her gün FOX TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan yarışma programı Zuhal Topal’la Sofrada izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor. Yayınlanan her bölümü ile olay olan ve reytinglerde de güzel başarı yakalayan Zuhal Topal bu hafta final yapıyor. Bugün FOX TV’de hem sezon finali hem de haftanın finali bölümü ile ekranlara gelmesi beklenen yarışma programını Fox TV 12 Haziran yayın akışı içerisinde göremeyen izleyiciler merakla araştırmaya başladı. Peki Zuhal Topal’la Sofrada 12 Haziran yeni bölüm neden yok? Zuhal Topal’la Sofrada 12 Haziran yeni bölüm saat kaçta?

Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada yeni bölüm neden yok?

Hafta içi her gün saat 16 00 itibariyle Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Zuhal Topal’la Sofrada 12 Haziran yeni bölüm yayın akışı içerisinde görünmüyor. Sevilen yarışma programının yakından takip eden izleyicilerde yeni bölümün Neden olmadığını merak içerisinde araç duruyor. Türkiyede koronavirüs tedbirlerinin başlamasının ardından kanalların yayın akışı ve program içerikleri konusunda değişiklik yapılmış Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasının da haftanın finali bölümü gece saatlerine alınmıştı.

Zuhal Topal’la Sofrada 12 Haziran saat kaçta?

Zuhal Topal’la Sofrada 12 Haziran saat kaçta sorusunun yanıtını araştır izleyiciler için biz de detaylı bir araştırma gerçekleştirdik. Sevilen yarışma programı haftanın finali ve aynı zamanda sezon finali bölümü ile bu akşam 20.30’da Fox TV ekranlarında olacak.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
21 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta gün birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta bugün puan tablosu
21 09 2020 - 13:49
Show TV Kuaförüm Sensin 21 Eylül günün birincisi kim? Günün puan durumu
21 09 2020 - 12:59
Kuaförüm sensin 21 Eylül – 25 Eylül yarışmacıları kim? Yeni haftada modeller belli oluyor
21 09 2020 - 12:04
18 Eylül Cuma dizi reytingleri açıklandı! Kırmızı Oda zirveye ambargo koydu
19 09 2020 - 14:31
Melisa Sözen Kırmızı Oda’da oynamadı yaşadı, sosyal medyaya damga vurdu
19 09 2020 - 11:37
Kuaförüm Sensin 18 Eylül Cuma kim elendi? 10 bin lirayı hangi takım kazandı?
18 09 2020 - 12:51
Yorum Yap