Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Zuhal Topal’la Sofrada 11 Eylül kim kazandı? 15 bin liranın sahibi belli oldu

Zuhal Topal'la Sofrada 11 Eylül kim kazandı sorusunun yanıtı merakla araştırılıyor. Ekranların sevilen programında hafta başından bu yana 5 gelin ve 5 kayınvalideden oluşan yarışmacılar mücadele ederken haftanın birincisi ve 15 bin lira para ödülünün sahibi merakla bekleniyor. Gelinlerin hazırladığı yemekleri puan veren kayınvalideler bu hafta biraz detaylı ve titiz davransa da bazı yarışmacılar bu durumun üstesinden gelmeyi başardı. Zuhal Topal'ın da yaptığı puanlama ile bu hafta en yüksek puan alan yarışmacı haftanın birincisi ve 15 liranın sahibi olacak. Peki Zuhal Topal'la Sofrada 11 Eylül kim kazandı? 11 Eylül Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu?
Son Güncelleme:
 Zuhal Topal’la Sofrada 11 Eylül kim kazandı? 15 bin liranın sahibi belli oldu

FOX TV’nin sevilen yarışma programı Zuhal Topal’la Sofrada yeni sezonu ile geçtiğimiz günlerde ekranlara geri dönmüştü. Hafta başından bu yana yine rekabet dolu bir bölümle ekranlara gelen yarışmada bugün haftanın finali yapılıyor ve 15 bin lira para ödülü kazanacak yarışmacılar belli oluyor. Bu hafta kayınvalidelerin puanlama konusunda biraz cimri davranması gelinleri üzse de bazı gelinler bu durumun üstesinden gelmeyi yüksek puanlar almayı başardı. Elbette bu hafta kazanan yarışmacının belirlenmesinde Zuhal Topal’ın yaptığı puanlama da büyük önem taşıyor. Kayınvalidelerin verdiği puanlara Zuhal Topal’ın verdiği puan ekleniyor ve haftanın birincisi bu şekilde belirleniyor. Peki 11 Eylül Zuhal Topal’la Sofrada kim kazandı? Zuhal Topal’la Sofrada 11 Eylül birincisi kim oldu?

15 bin lira sahibini bulacak

Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında zorlu bir hafta daha geride kalıyor. Hafta başından bu yana yarışmacı olarak programda bulunan 5 gelin yemeklerini hazırladığı başta Zuhal Topal olmak üzere tadım yapan kayınvalidelere beğendirmeye çalıştı. Bazı gelinlerin yemekleri gerçekten yüksek puanlar alırken bazıları ise beklediği puanları sahip olamadı. Nihayet bugün haftanın finali bölümünde 5 yarışmacıdan biri en yüksek puanları alarak haftanın birincisi olacak ve 15 bin lira para ödülü kazanacak. Ödülü kazanan yarışmacı kayınvalide ederim verdiği puanların yanı sıra yarışmanın sunucusu Zuhal Topal’ın verdiği puanlarla belli olacak.

Zuhal Topal’la Sofrada 11 Eylül kim kazandı?

Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasının daha bugün yarışmacısı performansını sergileyecek ve ardından puanlama bölümüne geçecek geçilecek. Zuhal Topal’la Sofrada 11 Eylül kim kazandı sorusunun yanıtı belli oldu. Bu hafta 15 bin lira ödülü kazanan yarışmacı bugün yarışan Gamze çetin oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Zuhal Topal’la Sofrada 17 Eylül Perşembe Begüm Yavuz Arslan kaç puan aldı? Zuhal Topal’ın puanı
17 09 2020 - 16:14
Gelinim Mutfakta 17 Eylül puan tablosu! 17 Eylül Gelinim Mutfakta birincisi kim?
17 09 2020 - 14:44
17 Eylül Doya Doya Moda birincisi kim oldu? Bugün puan tablosu
17 09 2020 - 13:58
Kuaförüm Sensin 17 Eylül Perşembe gün birincisi kim? Bugün puan durumu
17 09 2020 - 13:16
Zuhal Topal’la Sofrada 16 Eylül yarışmacısı Fergane Mehdiyeva kaç puan aldı? Bugün Zuhal Topal kaç verdi?
16 09 2020 - 16:08
Gelinim Mutfakta 16 Eylül Çarşamba puanları! Kim birinci oldu, çeyrek altını kim aldı?
16 09 2020 - 14:59
Yorum Yap