Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Zuhal Topal’ın yarışmada yaptığı gaf sosyal medyanın gündeminde: Senin 40 mevlidine de geleceğim

Son Güncelleme:
 Zuhal Topal’ın yarışmada yaptığı gaf sosyal medyanın gündeminde: Senin 40 mevlidine de geleceğim

Fox TV’nin sevilen yarışma programı Zuhal Topal’la Sofrada yeni sezonda başarılı sunucu Zuhal Topal ile yeniden ekranlara gelmeye devam ediyor. Zuhal Topal bu yıl yaz tatilini Kıbrıs’ta geçirmişti ve programın ilk haftası da Kıbrıs’ta çekildi. Sezona oldukça hızlı başlayan programda Zuhal Topal’ın dün yaptığı gaf ise sosyal medyanın diline düştü.

Zuhal Topal’ın gafı sosyal medyanın diline düştü

Zuhal Topal, FOX TV’de yayınlanan programında eğlenceli ve samimi tavırlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Gelinlerin yemek yaptığı ve her gün kayınvalidelerin puan verdiği programda Zuhal Topal’ın verdiği puanlar da eklenince haftanın birincisi belli oluyor. Yeni sezonuyla ekranlara dönen Zuhal Topal’la Sofrada programında dün yaşananlar ise ekran başında izleyenleri gülmekten kırdı geçirdi. Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasının dün yayınlanan bölümünde 50 yaşındaki Serap Özdemir ve kayınvalidesi Sıdıka Özdemir yarışta. Özellikle kayınvalide Sıdıka Özdemir eğlenceli tavırları ve yaptığı danslarla dikkat çekti. Ekran başında izleyenler bu görüntüler sayesinde keyifli zamanlar geçirirken Zuhal Topal’ın Sıdıka teyzenin evinde yaptığı gaf ekran başındakileri şaşkına çevirdi.

Senin 40 mevlidinde geleceğim

Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasının 2 gün yarışmacısı olma Sıdıka teyze oldukça yaşlıydı. Programda eğlenceli ve keyifli dakikalar yaşandığı sırada Zuhal Topal’ın Sıdıka teyzeye dönerek ‘Senin 40 mevlidine de geleceğim hiç merak etme’  demesi izleyicileri ekran başında şok etti. Aynı zamanda ortamda da Bu sözlerin ardından soğuk rüzgarlar eserken Sıdıka teyze ise Zuhal Topal’a  “Yok ölmeyeyim canım da gelme”  sözleriyle yanıt verdi. Bir anda söylediği şeyin farkına varan Zuhal Topal her ne kadar şaka yaptığını söylese de ekran başında izleyenlerden tepki gördü.


Avatar

1992 Mersin doğumluyum. İlkokul ve lise eğitimimi Mersinde tamamladıktan sonra Üniversite için İstanbul'un yolunu tuttum.Burada eğitim hayatım boyunca çalıştığım birçok kurumda editörlük yaparak yazılar hazırladım. Şimdi ise aktuelbilgiler.com için içerikler üreterek ziyaretçilerimize ulaştırıyorum.

İlgili Yazılar
Mucize Doktor Dizisi Neden Bu Kadar Tuttu
6 11 2019 - 12:39
Müge Anlı Nazife Demirel Videosu Hakkında Açıklama Yaptı
4 10 2019 - 13:37
Volkswagen Türkiye’yi Tercih Edince Bulgarlar Çılgına Döndü
4 10 2019 - 12:56
Fatih Terim Devre Arasında Kadar Yeni Bir Onyekuru İstiyor
4 10 2019 - 10:56
Chloe’den Geçtiğimiz Aylarda Boşanan Serdar Ortaç Gizemli Bir Kadınla Yakalandı
4 10 2019 - 10:27
Sosyal Medyada Türkiye’nin Milli Değerlerine Ve Şehitlere Küfürler Yağdıran Çocuk Gözaltına Alındı
3 10 2019 - 21:01
Yorum Yap