Zonguldak’ta ehliyet ruhsat uzatan sürücülere jandarma ekiplerinden şeker ve kolonya ikramı

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde bayram nedeniyle yol denetiminde olan Jandarma ekipleri vatandaşları şaşırttı. Genellikle bayramda ceza kesmek için yollarda bundan Jandarma ekipleri bu defa başka bir uygulamaya imza attı.

11.08.2019 - 22:00
12.08.2019 - 11:29
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde 5 günlük Kurban Bayramı nedeniyle Jandarma ekipleri giriş noktalarında vatandaşların huzurlu ve güvenli bir bayram geçirmesi için denetimleri sıklaştırdı ve ilave tedbirler aldı. Aynı zamanda Jandarma ekipleri Kurban Bayramı’nın ilk günü olması nedeniyle vatandaşlara ceza kesmek yerine kolonya ve şeker ikramı yaptı.

Sürücülere ceza kesilmedi

Uygulama noktasında durdurulan sürücüler Jandarma’ya ruhsat uzatırken İlçe Jandarma Komutanı vekili Teğmen Ali Duran tüm sürücü ve yolcuların Kurban Bayramı’nı kutlayarak Jandarma teşkilatı adına kolonya ve şeker ikramında bulundu. 24 saat boyunca Türkiye’nin huzuru ve güvenliği için görev belirten Duran, “Hayatı korumak için siz sürücü ve yolcularımızın kemeri ses getirsin” diyerek herkesin sağlıklı bir şekilde seyahat edip sevdiklerinin yanına ulaşması adına görev yaptıklarını ifade etti. Kurban Bayramı dolayısıyla uygulama noktasında vatandaşlarından ehliyet ruhsat ve kimlik istemeyen Jandarma ekipleri ikramda bulunarak vatandaşları memnun etti. Ayrıca havadan da jandarma ekipleri drone kamera ile vatandaşların güvenliğini takibe devam etti. Kurban Bayramı tatili boyunca herhangi bir olumsuz durum yaşanmaması için hem Jandarma hem de polis tarafından ilave güvenlik tedbirleri alındığı öğrenildi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim