Zeytinburnu sahilinde elleri ve ayakları bağlı spor aletlerine asılı ceset bulundu

İstanbul Zeytinburnu sahilinde bu sabah saatlerinde kolları ve elleri bağlanmış, parktaki direğe asılı şekilde bulunan şahsı görenler durumu polis ekiplerine bildirdi.

07.08.2019 - 10:20
07.08.2019 - 11:30
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

İstanbul Zeytinburnu sahil yolunda sabah saatlerinde parkta bulunan spor aletlerinde boynundan iple asılı birini görenler durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine ihbar üzerine ekipler sevk edildi.

Görenlerin kanı dondu

Polis ekipleri olay yerinde geniş güvenlik önlemleri alırken sağlık ekipleri de asılı duran kişinin hayatını kaybettiğini tespit etti. Olay yeri inceleme ekipleri tarafından detaylı bir olay çalışması yapılırken elleri ve ayakları bağlı bulunan kişinin yabancı uyruklu olduğu değerlendirildi. Aynı zamanda şahsın üzerinde Farsça yazılı not bulunduğu da öğrenildi. Olay yerinde yapılan incelemenin ardından indirilerek otopsi yapılmak üzere Yenibosna’da Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü

Etiketler
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim