Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Zeynep Çamcı Tek Kaşlı Olduğu İçin Ağlamış

Feride filmini kaleme alan ve geçtiğimiz gün yapılan galaya katılan Zeynep Çamcı basın mensuplarına önemli açıklamalarda bulundu.
Son Güncelleme:
 Zeynep Çamcı Tek Kaşlı Olduğu İçin Ağlamış

Ekranların sevilen yüzü Zeynep Çamcı geçtiğimiz gün kendisini kaleme aldığı Feride filminin galasına katılarak boy gösterdi. Uraz Kaygılaroğlu, Seda Güven, Alper Saldıran, Eda Ece, Burcu Biricik gibi başarılı oyuncuların yer alacağı filmin galasının ardından gazetecilerin sorularını cevaplandıran Zeynep Çamcı önemli açıklamalarda bulundu.

Çocukluğunda tek kaşlı olduğundan bahseden Zeynep Çamcı, bu durumun kendisini üzdüğünü ve arkadaşları arasında alay konusu olduğunu kaydetti. Tek kaşlı olmanın verdiği hissiyattan haberdar olduğunu dile getiren Zeynep Çamcı, zaman zaman bu duruma ağladığını itiraf etti.

Annesinin Frida Kahlo’yu örnek göstermesini anlatan başarılı oyuncu Zeynep Çamcı, bu durumun kendini iyi hissettirdiğini söyleyerek, daha önce kendisine martı kaş, kartal kaş gibi lakaplar takıldığını sözlerine ekledi.

Zeynep Çamcı Kimdir?

1986 senesinde Bodrum’da dünyaya gelen Zeynep Çamcı, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Sinema bölümünde eğitim görmüştür. Yine İstanbul Üniversitesi bünyesinde yüksek lisans eğitimi alan Zeynep Çamcı, Meryem filmi ile Altın Portakal En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’nün sahibi olmuştur.

Başarılı oyuncu daha önceleri Adı Zehra, Kara Yazı, Seviyor Sevmiyor, Beni Böyle Sev, Leyla İle Mecnun, Gece Gündüz, Deliha, Meryem, Recep İvedik 2-3 ve Güneşin Karanlığı gibi projelerde yer almıştır.


Avatar

1992 Mersin doğumluyum. İlkokul ve lise eğitimimi Mersinde tamamladıktan sonra Üniversite için İstanbul'un yolunu tuttum.Burada eğitim hayatım boyunca çalıştığım birçok kurumda editörlük yaparak yazılar hazırladım. Şimdi ise aktuelbilgiler.com için içerikler üreterek ziyaretçilerimize ulaştırıyorum.

İlgili Yazılar
Lerzan Mutlu ve Seren Serengil arasında kılıçlar çekildi
12 09 2020 - 14:13
Demet Akalın’ın 6 yaşındaki kızı Hira ölümden döndü! Üstüne büyük cam düştü
12 09 2020 - 11:04
Bülent Ersoy Kuaförüm Sensin’den ayrıldı mı? Yerine gelecek isim bile belli
11 09 2020 - 15:16
Arka Sokaklar Hüsnü Çoban koronadan öldü mü? Özgür Ozan sağlık durumu
11 09 2020 - 10:23
FOX TV Sen Çal Kapımı dizisinden reytingleri uçuracak transfer
10 09 2020 - 15:18
Fatih Portakal FOX’u bırakmak için 10 milyon Dolar aldığı iddiasına yanıt verdi
10 09 2020 - 11:50
Yorum Yap