Zahide Yetişten Canlı Yayında Hamilelik Açıklaması

Show Tv ekranlarında Zahide Yetişle adlı programla izleyici karşısına çıkan başarılı sunucu Zahide Yetiş canlı yayında Hamile olduğunu açıkladı.
Yorum Yap
30 sn okuma süresi
15 Ocak 2018

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Show tv sabah kuşağında “Zahide Yetişle” adlı programla izleyicisinin karşısına çıkan Zahide Yetişten canlı yayında mutlu bir açıklama geldi.

Sevilen sunucu programı sırasında bir açıklama yaparak seyircilere ve stüdyoda bulunanlara müjdeli haberi verdi. 16 Eylül 2014 yılında Cem Ersoy ile evlenen Zahide Yetiş canlı yayında hamile olduğunu açıkladı. Açıklamanın ardından stüdyoda bulunanlar büyük bir sevinç yaşadı ve uzun süre Zahide Yetiş için salondan alkış yükseldi.

Güzel sunucu canlı yayında bir açıklama yaparak sevenlerine hamile olduğunu duyurdu, “Şimdiye kadar hep dualar aldım sizlerden, dualarınızla ve teveccühlerinizle her sabah beraber olduk. Şimdi sizinle en özel en güzel anımı paylaşma zamanı ben hamileyim.”dedi.

Zahide Yetiş’ten Canlı Yayında Hamileyim Açıklaması

İÇERİĞİ KAYNAK GÖSTEREREK SİTENİZDE YAYINLAYABİLİRSİNİZ! UNUTMAYIN BÜYÜK SİTE OLMANIZ İÇERİĞİ İZİNSİZ ALMANIZ ANLAMINA GELMİYOR
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur. Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir.

Sitemiz basın ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Künye | İletişim