Zahide Yetişten Canlı Yayında Hamilelik Açıklaması

Zahide Yetişten Canlı Yayında Hamilelik Açıklaması

Show Tv ekranlarında Zahide Yetişle adlı programla izleyici karşısına çıkan başarılı sunucu Zahide Yetiş canlı yayında Hamile olduğunu açıkladı.

Yazar :

15 Ocak 2018 30 sn okuma süresi
PUAN VERMEK İSTERMİSİN? :)
Çok KötüKötüOrtaÇok İyiMükemmel (1 Puan, Ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

Show tv sabah kuşağında “Zahide Yetişle” adlı programla izleyicisinin karşısına çıkan Zahide Yetişten canlı yayında mutlu bir açıklama geldi.

Sevilen sunucu programı sırasında bir açıklama yaparak seyircilere ve stüdyoda bulunanlara müjdeli haberi verdi. 16 Eylül 2014 yılında Cem Ersoy ile evlenen Zahide Yetiş canlı yayında hamile olduğunu açıkladı. Açıklamanın ardından stüdyoda bulunanlar büyük bir sevinç yaşadı ve uzun süre Zahide Yetiş için salondan alkış yükseldi.

Güzel sunucu canlı yayında bir açıklama yaparak sevenlerine hamile olduğunu duyurdu, “Şimdiye kadar hep dualar aldım sizlerden, dualarınızla ve teveccühlerinizle her sabah beraber olduk. Şimdi sizinle en özel en güzel anımı paylaşma zamanı ben hamileyim.” dedi.

Zahide Yetiş’ten Canlı Yayında Hamileyim Açıklaması

Bu İçeriği Aktif Kaynak Göstermek Koşulu İle Paylaşabilirsiniz. Hiçbir İçerik Aktif URL Verilmeden Kopyalanamaz! Lütfen Dikkate Alınız.
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir.. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır"