Dizi FragmanlarıMagazinSinemaSosyal MedyaYabancı Diziler

Yüzüklerin Efendisi Serisinin Yönetmeni Peter Jackson The Simpsons Dizisine Konuk Oluyor

The Simpsons'ın yeni bölümünde konuk oyuncu olarak ünlü 'Yüzüklerin Efendisi' serisinin yönetmeni Peter Jackson yer alıyor.

 Uzun yıllardır ekranlarda olan bu popüler animasyon serisi, kendine has mizahıyla yine sınırları zorlayarak sinema dünyasının önde gelen isimlerinden birini ağırlamanın heyecanını yaşıyor. Detaylar içerikte. 👇

Kaynak: 1

Televizyonun en uzun soluklu ve ikonik dizilerinden biri olan The Simpsons, 35. sezonu ile izleyicilerin karşısına çıkmaya devam ediyor.

Her bölümüyle güncel konuları ele almayı ve ünlü konuk yıldızları ağırlamayı sürdüren dizi, 35. sezonun 4. bölümünde Yüzüklerin Efendisi serisinin yönetmeni Peter Jackson’ın özel bir katılımı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

“Thirst Trap: A Corporate Love Story” adlı bu yeni bölümde yönetmen Peter Jackson ve oyuncu Elizabeth Banks gibi isimlerin yanı sıra, Ken Burns, Kara Swisher, Andrew Ross Sorkin ve Christiane Amanpour gibi ünlü konuklar da yer alıyor.

Bölümde Peter Jackson’ın yer aldığı sahneler, onun filmografisine eğlenceli göndermeler içeriyor.

Özellikle dikkat çeken, Jackson’ın sağ omzunun üzerinde görülen bir afişte, ‘King Kong’ ve ‘Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları’ gibi önemli yapımlarının izlerini taşıyan bir kolaj yer almakta.

Sol omzunda yer alan başka bir görselde ise The Beatles’ın ünlü “Abbey Road” albüm kapağının bir yorumu bulunuyor.

Bu kapak, Jackson’ın The Beatles üzerine yaptığı ve Disney+ platformunda yayınlanan ‘The Beatles: Get Back’ belgesel dizisine selam gönderiyor ancak The Beatles’ın albüm kapağında olduğu gibi yolun karşısına geçenler, Jackson’ın Yeni Zelanda’da yükselmeye başladığı dönemlerde çektiği ‘Meet the Feebles’ filminin kuklaları.

Dizinin bu bölümünde, Mr. Burns’ü, Persephone adında üniversite terk bir girişimciye aşık olmasını seyredeceğiz.

Siz ne düşünüyorsunuz yorumlarda buluşalım. 👇

Kaynak: https://onedio.com/haber/yuzuklerin-efendisi-serisinin-yonetmeni-peter-jackson-the-simpsons-dizisine-konuk-oiuyor-1182869

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu