Yusuf Yazıcı Trabzonspor’da kalmak istemediğini kulüp başkanına iletti

Trabzonspor'da gösterdiği performansla geçtiğimiz sezona damga vuran genç futbolcu Yusuf Yazıcı, Başkan Ahmet Ağaoğlu ile görüşerek Trabzonspor'dan ayrılmak istediğini iletti.

14.07.2019 - 14:38
14.07.2019 - 14:38
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Trabzonspor’da forma giyen genç futbolcu Yusuf Yazıcı, izninin sona ermesinin ardından takımın kamp çalışmalarına katıldı. Ancak genç futbolcunun Başkan Ahmet Ağaoğlu ile bir görüşme yaptığı ve yeni sezonda Trabzonspor’da kalmak istemediğini söylediği öğrenildi. Yusuf Yazıcı için Trabzonspor’a Lille takımı 15 milyon Euro teklif etmiş ancak Trabzonspor bu teklifi kabul etmemişti. Yusuf Yazıcı’nın takımında kalmama kararına karşı Trabzonspor’un ne yapacağı merak ediliyor.

1 yıl daha kalmasını istiyordu

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu daha önce Yusuf Yazıcı hakkında yaptığı açıklamada bir yıl daha takımda kalması gerektiğini söylemişti. Yusuf Yazıcı ise bu konuda hayalleri olduğunu ve en önemlisi de Trabzonlu Yusuf Yazıcı olarak hem şehrini hem de takımını Avrupa’da temsil etmek adına Trabzonspor’dan ayrılma kararının kesin olduğunu dile getirdi.

Yusuf’a İtalya’dan da talip var

Lille Başkanı Gerard Lopez Yusuf Yazıcı hakkında geçtiğimiz günlerde bir açıklama yaparak futbolcu ile ilgilendiklerini doğru olduğunu dile getirmişti. Yusuf’un teknik kapasitesi, sahip olduğu potansiyeli, yaşı ve Avrupa’da oynamak istemesinin bu transferi cazip kıldığını söyleyen Lille başkanı, Yusuf Yazıcı’nın kendilerine gelmeyi gerçekten istediğini ancak kulübü ile henüz anlaşamadıklarını dile getirmişti. Milli futbolcu Yusuf Yazıcı için İtalya ligi takımlarından Lazio da devreye girdi. İtalyan takımın kaynak olarak Milinkovic-Savic’in satışını beklediği öğrenildi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim