Kadın

Youtube Videolarını İndirmenin 5 Kolay Yolu – Youtube’dan Video ve MP3 İndirmek

Youtube’u hepimiz severek kullanıyoruz fakat bu zengin içerik kaynağından, internete bağlanma imkanımız olmadığı zamanlarda da faydalanmak istiyoruz. Bu sebeple, internet bağlantımız olduğu zamanda, video indirerek bu sorunu da aşmaya çalışıyoruz.

Youtube kendi sistemi üzerinden videolarının indirmesine izin vermediği için bu durum bazen bir hayli çetrefilli olabiliyor. Yazımızın devamındaki kolay youtube video indirme yöntemleri sayesinde, binlerce farklı uygulama veya yardımcı yazılım ile boğuşmadan, istediğiniz videoyu saniyeler içerisinde bilgisayarınıza, tabletinize veya telefonunuza kayıt edebilirsiniz.

05. Programsız Youtube Videosu İndirme

Youtube Videolarını İndirmenin 5 Kolay Yolu - Youtube'dan Video ve MP3 İndirmek

Bilgisayarınıza Youtube’dan video indirmenin en temiz yolu, bunun için hizmet veren bir web sitesi kullanmanızdır. Bu sayede bilgisayarınızda ekstra bir yazılım tutmanız da gerekmez. Bu alanda bildiğiniz üzere yüzlerce web projesi var birçoğu da güvensiz. Güvenli olanlar ise adeta reklam yumağından geçilmiyor.

VidPaw ise sektörün en temiz ve en hızlı çalışan Youtube video indirme sitesi. VidPaw’ın web sitesine giriş yaptıktan sonra tek yapmanız gereken video url’sini büyük arama kutucuğuna girmek ve ondan sonra gelen sayfada video kalitesini seçmek. Tüm işlem bu kadar, videonuz bilgisayarınıza çoktan inmeye başladı bile.

04. Youtube Video İndirme Programı

Youtube Videolarını İndirmenin 5 Kolay Yolu - Youtube'dan Video ve MP3 İndirmek

Video indirme işlemi için bilgisayarınıza yazılım kurma taraftarıysanız, sizlere WinX YouTube Downloader programını öneriyoruz. Program videoları ücretsiz bir şekilde indirmenizi sağlıyor, tek kötü yanı ise MP3 ve birkaç format için ücret talep etmektedir. Sadece video indirme amacınız varsa, hiçbir ücret ödemenize gerek kalmıyor.

03. Youtube Playlist İndirme

Youtube Videolarını İndirmenin 5 Kolay Yolu - Youtube'dan Video ve MP3 İndirmek

Bazı müzik veya video serileri, Youtube veya Youtube kullanıcıları tarafından playlist şeklinde sunuluyor. Bu videoları teker teker indirmek yerine, seri şekilde tamamını indirebilirsiniz.

Ddownr web sitesi, bu işlem için biçilmiş kaftan. Arama bölümüne Youyube playlist adresini ekledikten sonra, indir butonuna basmanız yeterli. Sitenin dikkat çeken yönü, playlistte aralık belirtebiliyor olmanız. 55 videodan oluşan bir playlistin, sadece 14-40 arasını indirebiliyorsunuz, bu yönden kesinlikle playlist indirme siteleri arasında en iyisinin Ddownr olduğunu söyleyebiliriz.

02. Youtube’dan Müzik İndirme

Youtube Videolarını İndirmenin 5 Kolay Yolu - Youtube'dan Video ve MP3 İndirmek

Youtube’dan video indirme isteği, aslında en çok müzik tutkunlarından geliyor. Bunu yapmak için hiçbir programa ihtiyacınız yok, tek yapmanız gereken ‘youtube’ sonuna ‘to’ getirmek. Örnek vermek gerekirse; youtube.com/kjldsdff olan adresi youtubeto.com/kjldsdff olarak değiştirmeniz, videonun anında MP3 olarak bilgisayarınıza kayıt olmasını sağlayacaktır.

01. Akıllı Telefona veya Tablete Youtube’dan Video İndirmek

Youtube Videolarını İndirmenin 5 Kolay Yolu - Youtube'dan Video ve MP3 İndirmek

Akıllı telefonlar, çoktan bilgisayarların yerini aldı ve artık çok daha fazla sayıda insan tarafında kullanılıyorlar.

Android için önerdiğimiz program Tubemate. Programı kurduktan sonra akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden çalıştırarak, anında video indirmeye başlayabilirsiniz.

IOS işletim sistemine sahip cihazlar için ise Savefrom Web sitesini öneriyoruz. App Store’da bu işlemi yapan uygulamaların tamamı ücretli olduğu için, Safari web tarayıcısını kullanarak ve hiçbir ücret ödemeden Savefrom üzerinden videolarınızı indirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu