YouTube Premium kullanıcıları artık videoları Full HD çözünürlükte 1080p desteği ile cihazlarına indirebilecek

Dünyanın en büyük video paylaşım platformlarından biri olan YouTube Premium kullanıcılar için full HD video indirme özelliği getiriyor. Daha önce YouTube videoları başka platformlardan indiriliyordu, ancak Premium kullanıcılar bundan sonra YouTube üzerinden video indirebilecek.

02.08.2019 - 16:08
02.08.2019 - 16:08
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı bulunan ve en büyük video paylaşım platformlarından biri olan biri olan YouTube Premium kullanıcıları için yeni bir özellik getirmeye hazırlanıyor. YouTube Premium kullanıcıları bundan sonra 1080p formatında video indirebilecek. Bundan sonrasında kullanıcılar istedikleri videoları full HD çözünürlüğünde cihazlarına kaydedilebilecek.

iphone kullanıcıları deneyecek

YouTube HD video indirme özelliği ilk olarak iPhone kullanıcılarının deneyimine sunulacak. Daha sonra Android cihazlar kullanıcıları da 1080p desteği ile video indirebilecek. Aynı zamanda YouTube Premium kullanıcıları için başka bir özellik daha geldi. Kullanıcılar video izledikleri sırada başka bir uygulamaya geçseler bile arka planda video oynamaya devam edecek. YouTube Premium kullanıcılara videoları reklamsız olarak izleme imkanı da sağlıyor. Geçtiğimiz günlerde Türkiye’deki kullanıcılarda da özellikten faydalanmaya başlamıştı.

İlginizi çekebilir: Youtube Videolarını İndirmenin 5 Kolay Yolu – Youtube’dan Video ve MP3 İndirmek

Etiketler
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim