1. HABERLER

  2. TEKNOLOJİ

  3. YouTube MP3 Dönüştürücü Nasıl Kullanılır? İOS ve Android İçin Youtube MP3 Dönüştürücü Uygulamaları
YouTube MP3 Dönüştürücü Nasıl Kullanılır? İOS ve Android İçin Youtube MP3 Dönüştürücü Uygulamaları

YouTube MP3 Dönüştürücü Nasıl Kullanılır? İOS ve Android İçin Youtube MP3 Dönüştürücü Uygulamaları

A+A-

YouTube MP3 dönüştürücü son dönemlerde akıllı telefon tablet ve bilgisayar gibi cihazlara video formatındaki müzikleri MP3 formatında indirmek isteyenler için büyük önem taşıyor. Arama motoru aracılığı ile birçok kişi güvenilir "youtube mp3 dönüştürücü" yöntemlerinin neler olduğunu bulmaya çalışıyor.

Dijital dünya sürekli gelişiyor ve değişiyor bu tür programlara da internet sitelerinde ilgi gün geçtikçe artıyor. YouTube dünya genelinde en çok ilgi gören ve kullanılan video paylaşım platformlarından biri. Ülkemizde de en çok kullanılan çevrimiçi müzik dinleme platformu olan YouTube üzerinden yayınlanan videoları MP3 formatında cep telefonu ya da diğer cihazlara indirmek mümkün.

YouTube MP3 Dönüştürücü Nasıl Kullanılır? İOS ve Android İçin Youtube MP3 Dönüştürücü Uygulamaları

Şu anda akıllı telefon kullanımı dünya genelinde son noktaya ulaştı. Hatta bu cihazları artık bir cep telefonu demek bile mümkün değil. Teknoloji bu kadar gelişince çevrimiçi müzik dinleme platformlarında da artış yaşanmaya başladı. IOS ve Android cihazlar için artık YouTube MP3 dönüştürücü programları mevcut. Hatta internet üzerinde arama yaptığınızda YouTube MP3 dönüştürücü iOS ve YouTube MP3 dönüştürücü Android şeklinde sonuçlara ulaşabilirsiniz. Tabii ki cep telefonu firmaları da bu sırada boş durmuyor ve iPhone YouTube MP3 dönüştürücü için yardımcı programlar geliştirmeye devam ediyor. Rekabetin bütün hızlı ile devam ettiği sektörde Apple'ın hemen ardından Samsung YouTube MP3 dönüştürücü yardımcı programları üretmeye başladı.

Youtube Mp3 Dönüştürücü Orijinal Nasıl Bulunur?

Elbette internet oldukça geniş bir dünya ve doğru uygulamayı doğru programı bulmak bir hayli zor. Zaten artık birçok firma kendi müzik platformları oluşturduğu için diğer platformların çok bir önemi kalmasa da YouTube hala dünya genelinde önemini korumaya devam ediyor. Artık ünlü isimler albüm lansmanlarını bile YouTube üzerinden yapmaya başladı. İlerleyen yıllarda YouTube üzerinden daha birçok tanıtımının yapılması da bekleniyor. Peki, cep telefonlarınızı MP3 formatında müzik indirmek için youtube mp3 dönüştürücü orjinal nasıl bulunur. Son yıllarda bunun için en çok kullanılan platform Tubidy. Çevrimiçi olarak internet sitesine girerek burada bulacaksınız YouTube dönüştürücü sayesinde videoları mp3 ve mp4 formatında başta cep telefonu olmak üzere bütün cihazlarınıza indirmek mümkün. YouTube MP3 video dönüştürücü programları sayesinde YouTube üzerinde izlediğiniz hangi video olursa olsun MP3 formatına kolaylık ve çevirebilir ve ister mobil cihazlarınıza isterseniz masaüstü bilgisayarlarınıza indirebilirsiniz. Bunun için cep telefonunuza bir uygulama ya da program indirmenize de gerek yok. Programsız bir şekilde de internet üzerinden basit YouTube MP3 dönüştürücü araması yaparak indirme bölümüne ulaşabilirsiniz.

YouTube MP3 Dönüştürücü Nasıl Kullanılır? İOS ve Android İçin Youtube MP3 Dönüştürücü Uygulamaları

Youtube Mp3-Mp4 Dönüştürücü Programsız Yöntemler

Yukarıda sizlere Youtube Mp4 dönüştürücü, Youtube Mp3 dönüştürücü, Youtube MP3 dönüştürücü programsız, Youtube Mp3 dönüştürücü mobil, Youtube converter ve Youtube Mp3-Mp4 dönüştürücü hakkında detaylı bilgileri ve nasıl kullanılacağı konusunda fikirleri verdik. Şimdi isterseniz YouTube MP3 dönüştürücü programsız olarak nasıl çalışır onu sizlere anlatalım.  En hızlı ve en güvenilir MP3 dönüştürücü programsız şekilde kullanmak için yapmanız gereken şey internet üzerinden Tubidy sitesine girmek ve burada karşınıza çıkan linkte YouTube üzerinde beğendiğiniz ya da indirmek istediğiniz videonun linkini dönüştürmek. İşte bu kadar hızlı ve kolay bir şekilde programsız olarak YouTube MP3 dönüştürme işlemi yapabilirsiniz. Tabii ki bunun yanı sıra cep telefonlarınıza ya da masaüstü cihazlarınıza youtube mp3 dönüştürücü indir Seçeneği ile program indirebilir ve videoları bu şekilde yükleme de Tercih edebilirsiniz.

Youtube Mp3 Dönüştürücü Mobil Cihazlar İçin

mp3 dönüştürücü youtube İşlemlerini cep telefonları üzerinden daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilmek için hangi yöntemler izlenmeli sorusu kullanıcılar tarafından çok merak ediliyor. Masaüstü bilgisayarlarında nasıl online YouTube video dönüştürücü işlemi yapabiliyorsunuz aynı şekilde mobil olarak internet tarayıcısına bağlanarak YouTube MP3 mobil dönüştürücü işlemi yapabilirsiniz. IOS ve Android cihazların tamamından bu işlemi gerçekleştirebilir aynı zamanda işlem devam ettiği sırada Youtube converter, Youtube online video converter, Youtube Mp4 converter ve Youtube Mp3 çevirici şeklinde başka aramalarla ve telefonunuza başka videoları da indirebilirsiniz. Masaüstü bilgisayarda işlem nasıl işliyorsa mobil cihazlarda da aynı şekilde işlemektedir.

YouTube MP3 Dönüştürücü Nasıl Kullanılır? İOS ve Android İçin Youtube MP3 Dönüştürücü Uygulamaları

Youtube Çevrimiçi Mp3 Dönüştürücü Nasıl Kullanılır?

Bu bölümde sizlere Youtube dönüştürücü mp3 sitelerinden bahsedeceğiz. Bu sitelerin başında yer alan listenvıd sitesine internet üzerinden bağlanın ve daha sonra YouTube içerisinde beğendiğiniz videonun linkini buraya yapıştırın. Videoyu hangi formata çevirmek istiyorsanız onu seçin ve hemen indir tuşuna bastıktan sonra cep telefonunuza ya da bilgisayarınıza indirmeye başlayın. İşte YouTube videolarını MP3 formatına ya da MP4 formatına çevirerek indirmek bu kadar basit.

Dünya genelinde en çok kullanılan YouTube video dönüştürücü platformlarından biri de Break.tv. Bu platformda hem YouTube üzerinden hem de SoundCloud Üzerinden videoların formatını değiştirmek ve indirmek mümkün.

YouTube MP3 Dönüştürücü Nasıl Kullanılır? İOS ve Android İçin Youtube MP3 Dönüştürücü Uygulamaları

Yine severek izlediğiniz ya da online olarak dinlediğiniz bütün müzikleri indirme imkanı sağlayan diğer bir platform ise 2conv.com. Burada beğendiğiniz bütün şarkıları video formatında değil MP3 formatında cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Bu konuda sizlere verebileceğimiz çok fazla seçenek var. Bunlardan biri de Youtube to ''MP3''. Burada da video linkini yapıştırarak mp3 formatına çevirme imkanı veya çevrimiçi indirme imkanı sizleri bekliyor.

İnternet üzerinde bulunan onlarca spor açısından en güvenilir olanları sizler için seçmeye çalıştık. 2conv.com bu platformlar arasında en güvenilir ve kullanımı en basit olanlardan biri. Hiç zorlanmadan video formatında ki müzikleri MP3 formatına ya da MP4 formatına bu platform üzerinden çevirebilir ve indirebilirsiniz.

Youtube Mp3 Dönüştürücü Ios & Iphone Dönüştürücü Uygulamaları

Tabii ki son yıllarda en çok kullanılan uygulama mağazalarından biri olan App Store içerisinde de iOS için çeşitli MP3 dönüştürücü uygulamaları var. Fakat Apple birçok uygulamayı ücretli olarak satıyor ve bu nedenle kullanıcılar almakta zorlanıyor. Aynı zamanda telif hakkı nedeniyle bazı durumlarda bu uygulamalar uygulama mağazası üzerinden de kaldırılıyor. İOS cihazlarınız için sizlere önerebileceğimiz çevrimiçi müzik dinlemek olacaktır. IOS mağazası üzerinden şu uygulamaları indirerek çevrimiçi müzik dinlemeye başlayabilirsiniz;

  • Fizy
  • Apple Music
  • SoundCloud
  • Spotify

Youtube Mp3 Dönüştürücü Android Dönüştürücü Uygulamaları

IOS cihazlara göre Android için bu şekilde uygulamalar bulmak çok daha kolay. Google Play Store içerisinde ücretli ve ücretsiz şekilde bu konuda işinize yarayacak çok sayıda uygulama mevcut. Tabii ki de telefonla güvenliğini sağlamak ya da ücretsiz programlarla zorlu İndirme işlemleri yapmak yerine çevrimiçi müzik dinlemeyi de tercih edebilirsiniz.

İnternet Tarayıcılarının Youtube Video Dönüştürücü Uzantıları

Google Chrome YouTube MP3 dönüştürücü uzantıları sayesinde internet tarayıcısı üzerinden ve kolaylıkla video dönüştürmek mümkün. Aynı zamanda dünyanın en çok kullanılan arama motoru Google olduğuna göre Güven Sorunu yaşamadan bu videoları kolaylıkla cihazlarınıza indirebilirsiniz.

İsterseniz detaylı bir şekilde kolay kullanımı olan Google Chrome YouTube MP3 dönüştürücü uzantılarından bahsedelim;

Movie Converter (Youtube MP3 Dönüştürücü)

YouTube MP3 Dönüştürücü Nasıl Kullanılır? İOS ve Android İçin Youtube MP3 Dönüştürücü Uygulamaları

Bildiğiniz üzere cep telefonlarında olduğu gibi bilgisayarlar üzerinde de mağazalar bulunuyor.  Google Chrome mağazalarına girerek YouTube video dönüştürücü uzantıları arasında popüler olarak bulabileceğiniz bir uzantıdan sizlere bahsetmek istiyoruz. İndireceğiniz Movie Converter Uzantısı sayesinde güvenli bir şekilde YouTube videolarını MP3 formatına dönüştürme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Sadece MP3 değil aynı zamanda bu uzantı flv, mp4, avi, wmv, mp3, ogg, webm vb gibi Çok sayıda formatı destekler.

Convert Video Online (Youtube MP3 Dönüştürücü)

YouTube MP3 Dönüştürücü Nasıl Kullanılır? İOS ve Android İçin Youtube MP3 Dönüştürücü Uygulamaları

Tarayıcı üzerinden indirebileceğiniz diğer bir uzantı ise Convert Video Online. Bu uzantı sayesinde de video dönüştürücü işlemlerini kolay bir şekilde yapmanız mümkün. YouTube video dönüştürücü uzantısı ile YouTube üzerinde beğendiğiniz videoları MP3 ve MP4 formatı olmak üzere çok sayıda diğer formata da dönüştürebilirsiniz.

Mozilla Firefox Youtube MP3 Dönüştürücü Uzantıları

Google Chrome üzerinden olduğu gibi Mozilla Firefox üzerinden de YouTube MP3 dönüştürücü uzantıları indirmek mümkün. Bu platform üzerinde en popüler olan uzantılar ise şu şekilde;

YouTube Video Download & Convert (Youtube MP3 Dönüştürücü)

Youtube Video Dönüştürücü Uzantısı olarak Mozilla Firefox tarayıcısı üzerinde bulabileceğiniz en güvenilir uygulamadır. Beğendiğiniz videoyu uzantıya ekledikten sonra kolay bir şekilde beğendiğiniz videoları format değiştirip mp3ada MP4 ya da avi formatında bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Simple YouTube to MP3/MP4 Converter (Youtube Video Dönüştürücü)

Son olarak sizlere bahsettiğimiz YouTube video dönüştürücü uzantısı Simple YouTube to MP3/MP4 Converter. Eğer video formatında izleyerek beğendiğiniz bir müziği bilgisayar Ya da cep telefonunuza indirmek istiyorsanız Mozilla Firefox tarayıcısına bu uzantıyı eklemeniz gerekiyor. Oldukça kolay kullanımı olan uzantıda video formatındaki müzikleri birçok farklı formata çevirme imkanınız bulunuyor.

Not: YouTube ya da başka bir platformdan cihazlarınıza müzik indirmek isterken bu müziklerin telif hakkı olduğunu unutmayın. Telif hakkı nedeniyle Daha sonra bir cezai yaptırımla karşı karşıya kalabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.