Dizi Fragmanları

Yönetmen David Fincher’ın Netflix’te Yayınlanan “The Killer” Filmini İzleyenlerden İlk Tepkiler Geldi!

David Fincher’ın hayranları tarafından merakla beklenen filmi ‘The Killer’ bugün Netflix’te yayınlandı. Günlerdir sosyal medyada filmin gelmesini heyecanla bekleyenler sonunda filmi izlemeye başladı. Gelin bakalım izleyenler bu harika gerilim ve dram filmi hakkında neler düşünüyor hep birlikte görelim…

David Fincher’ı nasıl bilirsiniz diye sorsalar onlara Dövüş Kulübü, Sosyal Ağ, Zodiac, Panik Odası ve Benjamin Button’un Tuhaf Hikayesi, Kayıp Kız ve Yedi filmleriyle biliyoruz derdik.

61 yaşındaki ünlü yönetmen, Hollywood’un en çok beğenilen isimlerinden biri. Özellikle gerilim türünde çektiği filmlerle izleyenleri sinema koltuğuna yapıştırıyor desek yalan söylemiş olmayız.

… ve nihayet kendisi yeni filmiyle karşımızda. “The Killer” adlı merakla beklenen filmi bugün (10 Kasım) Netflix’te yayına girdi.

Filmin kadrosunda ise yok yok! Filmde Michael Fassbender, Tilda Swinton, Charles Parnell, Arliss Howard, Kerry O’Malley gibi başarılı oyuncular rol alıyor.

Peki film neyi anlatıyor?

Michael Fassbender bu filmde acımasız bir ölüm meleği olan The Killer rolünde. The Killer, ahlaken çökmüş bir dünyada hayatta kalmaya çalışan profesyonel bir suikastçının hayatını konu alıyor.

Acımasız ölüm meleğimiz, kendisine verilen görevleri yerine getirmek için dünyayı dolaşıyor. Ancak yaptıklarıdan dolayı vicdan azabı çekmeye başlıyor.

Hikayesi cidden merak uyandırmıyor mu? Bakalım izleyenler The Killer hakkında ne düşünüyorlar hep birlikte görelim…

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

Siz film hakkında ne düşünüyorsunuz? Buyrun yorumlara… 👇

Kaynak: https://onedio.com/haber/yonetmen-david-fincher-in-netflix-te-yayinlanan-the-killer-filmini-izleyenlerden-ilk-tepkiler-geldi-1184765

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu