Yönetimle Sorun Yaşayan Ricardo Querasma Beşiktaş’ın Yeni Sezon Hazırlıklarında İdmana Çıktı

Beşiktaş, yeni sezon için hazırlıklarına yeni teknik direktörü Abdullah Avcı yönetiminde başladı. Siyah-beyazlı takımın ilk antrenmanında takımla sorun yaşayan Ricardo Quaresma ve taraftarın tepki gösterdiği Orhan Ak detayı gözlerden kaçmadı.

08.07.2019 - 22:38
08.07.2019 - 22:38
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Yeni teknik direktör Abdullah Avcı yönetiminde yeni sezon hazırlıklarına başlayan Beşiktaş, Nevzat Demir Tesisleri’nde bakım olması nedeniyle Türkiye Futbol Federasyonu’nun Riva’da bulunan Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp Ve Eğitim Tesisleri’nde ilk antrenmanını yaptı. Siyah-beyazlı takım, ilk çalışmasına koşu ile başlarken ilerleyen bölümde ise grup halinde pas ve top kapma çalışması yaptı. Yeni sezon hazırlıklarına hız kesmeden devam edeceği öğrenilen Beşiktaş, yarın çift antrenman yapacak.

Vida Antrenmanda Sakatlandı

Beşiktaş’ın savunmada görev yapan Hırvat futbolcusu Domagoj Vida, antrenman sırasında sakatlandı. Jeremain Lens ile top kapma ve pas çalışmaları sırasında diz dize çarpışan futbolcu kısa süren sakatlığın ardından tedavisi yapılarak antrenmana geri döndü. Diğer yandan Beşiktaş’ın bugün yapılan antrenmanında altyapıdan 8 futbolcunun kadroda olması dikkatlerden kaçmadı. Beşiktaş’ın yeni teknik direktörü Abdullah Avcı’nın yeni sezon öncesinde genç futbolcuları görmek istediği ve bu nedenle antrenmana çağırdığı öğrenildi.

Yönetimle Sorun Yaşayan Querasma İdmanda

Beşiktaş yeni sezon için yaptığı ilk hazırlık antrenmanına 5 eksikle çıktı. Ameliyat olan Burak Yılmaz antrenmana katılamazken, izinli oldukları öğrenilen Atiba Hutchinson, Gary Medel ve Enzo Roco da bugün antrenmanda yer almadı. Gelecek sezonda siyah-beyazlı takımın kadrosunda düşünülmeyen Aras Özbiliz, geçtiğimiz günlerde sağlık kontrolünden geçirilmişti. Ancak yeni sezon hazırlıklarına dahil edilmeyen futbolcunun yeniden satış listesine konulup konulmayacağı merak konusu oldu. Diğer yandan son dönemlerde yönetimle alacakları nedeniyle sorun yaşayan Ricardo Quaresma bugün Beşiktaş’ın yeni sezon antrenmanında yer aldı. Abdullah Avcı’nın teknik direktör olarak takımın başına getirilmesinin ardından Beşiktaş taraftarının tepki gösterdiği Avcı’nın yardımcılarından Orhan Ak da bugün takımla birlikte antrenmana çıktı.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim