Yolda Yürüyen Kadın Polislere Sözlü Tacizde Bulunan 4 Kişi Gözaltına Alındı

Kocaeli’nin Darıca ilçesine bağlı Bağlarbaşı Mahallesi İstasyon caddesinde dün gece saatlerinde meydana gelen olayda İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli sivil iki kadın polis memuruna seyir halindeki otomobil içerisinden sözlü tacizde bulunuldu. Kadın polislerin amirlerine bu durumu bildirmesinin ardından araç tespit edilerek içindekilerin yakalanması için çalışma başlatıldı. Aynı güzergahta polis ekipleri otomobili durdurarak içinde bulunan 4 kişiyi […]

24.06.2019 - 17:59
24.06.2019 - 17:59
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Kocaeli’nin Darıca ilçesine bağlı Bağlarbaşı Mahallesi İstasyon caddesinde dün gece saatlerinde meydana gelen olayda İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli sivil iki kadın polis memuruna seyir halindeki otomobil içerisinden sözlü tacizde bulunuldu. Kadın polislerin amirlerine bu durumu bildirmesinin ardından araç tespit edilerek içindekilerin yakalanması için çalışma başlatıldı. Aynı güzergahta polis ekipleri otomobili durdurarak içinde bulunan 4 kişiyi gözaltına aldı.

İfadelerinin Ardından Serbest Bırakıldılar

G.A., A.S., B.A.K.Ç. ve A.Ö isimli şüpheliler, Emniyette suçlarını kabul etti. İlçe emniyet müdürlüğünde işlemleri tamamlanan şüpheliler daha sonra adliyeye sevk edildi. Savcılık tarafından G.A., A.S., B.A.K.Ç. serbest bırakılırken diğer şüpheli A.Ö. hakkında ise adli kontrol hükümleri uygulandı.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Etiketler
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim