Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Yıldız Tilbe’den Harbiye konserinde kalça şov

Usta sanatçı Yıldız Tilbe uzun bir aranın ardından dün akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava tiyatrosunda hayranları ile bir araya geldi. Şarkıları ile kendisini izleyen hayranlarını coşturan Yıldız Tilbe bir ara sahnede kendinden geçti. Dansı ile meşhur olan Yıldız Tilbe kalça şovu ile izleyicileri adeta mest etti.
Eklenme:
 Yıldız Tilbe’den Harbiye konserinde kalça şov

Yıldız Tilbe, Harbiye Açıkhava Yıldızlar Geçidi konserleri kapsamında dün akşam sahneye çıktı. Pandemi dolayısıyla sahnelerden uzak kalan ve uzun süre sonra yeniden sevenleriyle buluşan ünlü sanatçının neşeli halleri dikkatlerden kaçmadı. Konseri sırasında bir yandan şarkıları ile izleyenleri coşturan Yıldız Tilbe Bir yandan da kendisi ile özdeşleşen dans figürlerini sergilemekten geri durmadı.

Berkay’ı sahneye davet etti

Yıldız Tilbe uzun yıllardan beri dillerden dillere dolaşan Delikanlım şarkısı ile konserine açarken Vazgeçtim, Emi, Çabuk Olalım Aşkım, Haberi Olsun, Şivesi Sensin Aşkın gibi birçok şarkıyı seslendirdi. Konseri dinlemeye gelen yüzlerce kişinin de şarkılarına eşlik ettiği Usta sanatçı birkaç şarkı söyledikten sonra izleyiciler arasında bulunan ve 31 Ağustos’ta Harbiye Açıkhava konserinde sahneye çıkacak olan Berkay’ı sahneye davet etti. Yıldız Tilbe’nin daveti üzerine sahneye çıkan Berkay ünlü sanatçının hayranı olduğunu söylerken Beni Benden Alırsan ve Gel Gel isimli şarkıları seslendirdi. Özlem Ada Şahin’in de konserde bulunduğu ve ön sıralarda olduğu görülürken İki ünlü isim sosyal medya hesaplarından konseri paylaşmayı ihmal etmedi.

Kalça şovu hayran bıraktı

Eğlenceli şarkılarına geçen Yıldız Tilbe uzun yıllardan beri kendisiyle özdeşleşen dans figürlerini de sahnede sergilemekten geri durmadı. Özellikle Yıldız Tilbe’nin sahnede yaptığı kalça şovu izleyenleri adeta hayran bıraktı. Yıldız Tilbe’nin sevenleri kalça şovunun ardından ünlü sanatçıyı alkış yağmuruna tuttu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Skandal gelin adayı Naz Mila kalça estetiği operasyonunu sansürsüz paylaştı
12 10 2020 - 16:09
Eyşan rolü üstüne yapışan Cansu Dere Sadakatsiz’de aldatılan kadını oynadı TT oldu
8 10 2020 - 15:39
Beyazıt Öztürk Beyaz Show için tarih verdi: 15-20 gün içinde netleşir
8 10 2020 - 09:47
Survivor Sercan Yıldırım ve Aycan Yanaç aşk iddialarına yanıt verdi
5 10 2020 - 11:09
Koronavirüse yakalandı denilen Şeyma Subaşı test sonucunu Instagram’da paylaştı
4 10 2020 - 09:53
Damla Ersubaşı paylaştı, Ece Üner’i makyajsız görenlerin ağzı açık kaldı
4 10 2020 - 09:39
Yorum Yap