Yeni dizi Kurşun’un kadın başrolü olarak Burçin Terzioğlu düşünülüyor

Yeni sezonda FOX TV'de yayınlanması planlanan Kurşun dizisinde erkek başrolün Engin Altan Düzyatan olacağı daha önce açıklanmıştı. Kadın başrol arayışları devam ederken Engin Altan Düzyatan'ın partnerinin Burçin Terzioğlu olacağı öne sürüldü.

09.08.2019 - 14:06
09.08.2019 - 14:06
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisi ile 5 sezon boyunca başarılı bir oyunculuk performansı gösteren ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan, dizinin final yapmasının ardından yeni sezonda Kod Adı Kurşun isimli bambaşka dizi ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. FOX TV’de yayınlanması planlanan dizinin hikayesi 1970’li yıllarda geçiyor. Engin Altan Düzyatan dizide bir savcıya hayat verecek. Dizide kadın karakterin ismi ise Leyla olacak. Henüz Leyla karakterine hayat verecek bir oyuncu ile anlaşma sağlanmadı.

Kurşun dizisi için Burçin Terzioğlu’nun adı geçiyor

Kadın başrol oyuncusu olarak bugüne kadar Cansu Dere, Neslihan Atagül ve Hande Erçel’in isimleri geçmişti. Neslihan Atagül yeni bir dizi ile anlaşma yaptığı için bu konu ortadan kalktı. Başka isimlerle de görüşme yapılmaya devam ediliyor. Son gelen bilgilere göre Kurşun dizisinde Leyla karakterini için Burçin Terzioğlu ile anlaşma sağlandı. Eğer bu iddialar gerçekse yeni sezonda Engin Altan Düzyatan ve Burçin Terzioğlu partner olacak. Son olarak Poyraz Karayel isimli dizi ile ekranlara gelen ve uzun zamandan beri Televizyon macerasına ara veren Burçin Terzioğlu aynı zamanda Netflix ilk orjinal Türk yapımı olan Hakan muhafız dizisinde rol almıştı.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim