Spor

Yeni Akit ‘Milli Gurur Diyeceksiniz’ Paylaşımıyla Kudurtma Modunu Açan Ebrar Karakurt’u Hedef Aldı

2023 CEV Avrupa Şampiyonası yarı finalinde İtalya’yı 3-2 mağlup eden Filenin Sultanları tarih yazmaya devam ediyor.  Maçın kahramanlarından Ebrar Karakurt heyecan dolu maçın ardından bir kez daha dikkatleri üzerine çekti. Yeni Akit, kendisine ‘milli gurur’ diyen Ebrar’ı milyonuncu kez hedef aldı.

A Milli Kadın Voleybol Takımımız dün akşam Avrupa Şampiyonası yarı finali maçında karşılaştığı İtalya’yı altın sette 3-2 mağlup etmeyi başardı.

Azminden bir an olsun bir şey kaybetmeyen ve başarısıyla bir kez daha göğsümüzü kabartan Filenin Sultanları adını finale yazırdı.

İzlerken nefeslerimizi tuttuğumuz, hop oturup hop kalktığımız maç sona erdikten sonra hem sporcularımız hem de haklı gururu yaşayanlar sosyal medyayı çalkaladı.

A Milli Kadın Voleybol Takımımızın yıldızlarından Ebrar Karakurt, yaptığı paylaşımlarla kendisine saldıranlara kapak sesi duyuran paylaşımlar yapmaya devam ediyor.

Hırslı sporcumuz İtalya galibiyetinin ardından Twitter hesabından arka arka paylaşımlarda bulundu. Bunların en ilgi çekeni ise bu oldu tabii 👇

Karakurt, ”Milli gurur diyeceksiniz” sözleriyle beğeni toplarken bir kesim tarafından eleştirilerin hedefi oldu elbette.

Yeni Akit ”Tehlikenin farkında değil misiniz? Milli utanç Ebrar Karakurt rezilliğini yine dikte etti!” başlığıyla Ebrar’ı bir kez daha hedef aldı.

Ebrar’dan ‘Milli Utanç’ diyerek bahsetmeye devam eden, kadın düşmanlığıyla bilinen ve sık sık halkı kin ve düşmanlığa sevk edici haberler yapan Akit’in bu haberi eleştirilerin hedefi oldu.

Acaba Ebrar, her zaman olduğu gibi bu sefer de kapak gibi bir yanıt verecek mi diye merakla beklemeye başladık. 

Sizin konu hakkındaki düşünceleriniz neler? Buyurun yorumlara…

Kaynak: https://onedio.com/haber/yeni-akit-milli-gurur-diyeceksiniz-paylasimiyla-kudurtma-modunu-acan-ebrar-karakurt-u-hedef-aldi-1170333

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu