Yemekteyiz’den Ayrılan Onur Büyüktopçu’nun Yeni İşi Damat Beğendi Hakkında Detaylar Paylaşıldı

TV8 de yayınlanan Yemekteyiz yarışmasını yaklaşık 2 sezon sunduktan sonra bu yıl ayrılan oyuncu Onur Büyüktopçu'nun yeni işi “Damat Beğendi” oldu. Sezon finali yapması ile birlikte Yemekteyiz’den ayrılacağını açıklayan Onur Büyüktopçu, gelecek sezon Show TV'de yeni yarışma programıyla ekranlara gelecek.

02.07.2019 - 15:27
02.07.2019 - 18:01
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Yemekteyiz yarışmasını gelecek sezon Onur Büyüktopçu’nun yerine Seda Sayan sunacak. Ünlü oyuncunun yeni sezonda ne yapacağı izleyiciler tarafından merak ediliyordu. Bazı izleyiciler Onur Büyüktopçu’nun ayrılması nedeniyle tepki göstermiş ve hatta Yemekteyiz yarışmasını yeni sezonda izlemeyeceklerini söylemişti. Ünlü oyuncunun yeni bir dizi ile ekranlara dönmesi beklenirken yeni proje yarışma programı oldu. Onur Büyüktopçu gelecek sezonda Show TV ekranlarında Damat Beğendi isimli yarışma programına sunacak.

Damat Beğendi Yarışmasının Formatı

Onur Büyüktopçu’nun yeni yarışmasına 5 damat ve gelin katılacak. Gelinler mutfakta yemek hazırlayacak ve yaptıkları yemekleri damatlara beğendirmeye çalışacak. Damat beğendi programı gelinim mutfakta yarışmasında benzer bir konsept taşıyor. Show TV ekranlarında yakın zamanda yayın hayatına başlayacak olan yarışmaya başvuru yapmak isteyenler Damat Beğendi başvuru formunu doldurmak zorunda. Başvuru formunda 30 adet soru bulunuyor ve sorulara eksiksiz yanıt vermek gerekiyor. Aynı zamanda başvuru yapacak olan adayların fotoğraflarını da forma eklemesi gerekiyor.

Onur Büyüktopçu’nun Damat Beğendi Paylaşımı;

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (1)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Flash 2 hafta önce

Benide damat begendi programina aln

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim