Yemekteyiz’de Bu Haftanın Yeni Yarışmacıları – Yemekteyiz 24 Eylül Günün Puanlaması

NAVİGASYONYEMEKTEYİZ HAFTANIN YARIŞMACILARIYEMEKTEYİZ 24 EYLÜL GÜNÜN MENÜSÜ VE YORUMLARYEMEKTEYİZ 24 EYLÜL EDA HANIMIN PUANI TV8’de ünlü oyuncu Onur Büyüktopçu’nun sunuculuğunu üstlendiği Yemekteyiz 24 Eylül yeni bölümüyle bugün izleyenlerin karşısında. Her hafta birbirinden ilginç yarışmacıları ile gündeme damga vuran renkli yarışma programı Yemekteyiz’de bu hafta yeni yarışmacılar belli oldu. Haftanın 5 günü ekranlara gelen ve Cuma […]

24.09.2018 - 16:52
24.09.2018 - 19:27
Yorum Yap
2 dk okuma süresi

TV8’de ünlü oyuncu Onur Büyüktopçu’nun sunuculuğunu üstlendiği Yemekteyiz 24 Eylül yeni bölümüyle bugün izleyenlerin karşısında. Her hafta birbirinden ilginç yarışmacıları ile gündeme damga vuran renkli yarışma programı Yemekteyiz’de bu hafta yeni yarışmacılar belli oldu. Haftanın 5 günü ekranlara gelen ve Cuma günü haftanın finali ile büyük ilgi çeken Yemekteyiz yarışmasında haftanın yeni yarışmacıları kimler? 24 Eylül Yemekteyiz günün menüsü ve puanlaması haberimizde.

Gündüz kuşağının reyting rekorları kıran yarışma programı Yemekteyiz 24 Eylül 2018 yeni bölümde Bugün de izlenme rekorları kırdı. Ünlü oyuncu Onur Büyüktopçu’nun sunuculuğunu üstlendiği yarışma programında Bugün yine ilginç anlar yaşandı. İşte Yemekteyiz son bölümde yaşananlar…

YEMEKTEYİZ HAFTANIN YARIŞMACILARI

Yemekteyiz 24 Eylül yeni bölümde haftanın yarışmacıları tanıtıldı. Bu haftanın ilk gününde yarışacak isim Eda Hanım. Yanında çalıştığı kişinin evinde yarışacak olan Eda Hanım 30 yaşında, ev hizmetlisi olarak çalışıyor ve oğlu ile birlikte yaşıyor.

YEMEKTEYİZ 24 EYLÜL GÜNÜN MENÜSÜ VE YORUMLAR

Yemekteyiz’de haftanın ilk günü yarışan Eda Hanım başlangıç olarak misafirlerine dereotu çorbası ikram etti. Bu yarışmada ilk defa yapılan dereotu çorbası yarışmacılar tarafından genel anlamda beğenildi. Eda Hanım Ara Sıcak olarak yarışmacı arkadaşlarına patatesli börek ikramı yaptı. Yarışmacılar böreğin tadından çok sunum şeklinde takılırken genel anlamda börekte beğenildi. Ana yemek olarak Eda Hanımın ikramı misket köfte ve pilav oldu. Güveç içerisinde ve soslu olarak ikram edilen ana yemek de misafirlerden geçer not aldı. Eda hanımın misafirlerine son ikramiyesi Elmalı profiterol oldu. Tatlı sevmediği için daha önce hiç tatlı yapmadığını bu tarifi de ilk defa denediğini söyleyen Eda hanımın tarifi diğer yarışmacılar tarafından eleştirildi. Onur bey ise tatlının sunumunu oldukça güzel buldu.

YEMEKTEYİZ 24 EYLÜL EDA HANIMIN PUANI

Haftanın ilk gününde Yemekteyiz’de yarışmacıları evinde ağırlayan Eda Hanım’ın sofrası ve yemekleri yarışmacılar tarafından genel anlamda beğenildi. Eda Hanım’a Yücel bey 5, Erkan bey 3, Banu hanımdan 5 ve Meryem hanımdan 4 puan alarak günü 17 puan ile tamamladı. Yemekteyiz 25 Eylül yeni bölümde yarın Erkan bey yarışacak ve yemeklerini rakiplerine beğendirmeye çalışacak.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim