Yemekteyiz yeni sezon ne zaman başlayacak? Seda Sayan yeni sezonda Yemekteyiz’de gümbür gümbür geliyor

Yemekteyiz yeni sezon ne zaman başlayacak? Televizyon dünyasında birçok dizi ve yarışma programı yaz sezonunun gelmesiyle birlikte ara verdi. TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Yemekteyiz de ara veren yarışmalardan biri oldu. Yemekteyiz yarışması sadece ara vermekle kalmadı aynı zamanda sonucu değişikliğine de gitti. Yeni sezonda Yemekteyiz yarışmasını Kadırgalı Aysel lakabı ile tanınan Seda Sayan sunacak. Peki, Yemekteyiz yeni sezon 2019'da ne zaman başlayacak?

04.08.2019 - 20:09
05.08.2019 - 11:42
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Tv8’in eğlenceli ve lezzetli yarışma programı Yemekteyiz yeni sezona ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı izleyiciler tarafından araştırılıyor. Seda Sayan’lı yeni bölümler büyük bir merak içerisinde beklenirken, yeni sezonun ilk tanıtım videosu da geçtiğimiz haftalarda yayınlandı. Çekimlerine başlanan Yemekteyiz yarışmasının yeni bölümleri için izleyiciler oldukça heyecanlı. Peki yeni sezonda Yemekteyiz ne zaman başlıyor? İşte detaylar…

Yemekteyiz yeni sezon ne zaman?

Yemekteyiz yeni sezon ne zaman sorusuna TV8 kanalında net bir yanıt verilmedi. Yemekteyiz yarışmacısının yeni sunucusu Seda Sayan’ın bulunduğu ilk tanıtım fragmanı geçtiğimiz haftalarda yayınlandı. Acun Ilıcalı ve Seda Sayan’ın sosyal medyada yaptıkları paylaşımlardan Yemekteyiz yeni sezon çekimlerinin başladığı da görülüyor. Her ne kadar kesin bir tarih verilmese de yarışmanın yeni sezonunun ağustos ayının son haftası ya da Eylül ayının ilk haftasında başlaması bekleniyor. Aslında çekimlerin bu kadar erken başlamasının nedeni de bu. TV8 de şu anda herhangi bir yarışma programı yok bu nedenle Acun Ilıcalı yayın tarihini erkene almayı planlıyor. Üstelik Seda Sayan’ın Yemekteyiz yeni bölümlerde izleyicileri çok keyifli ve eğlenceli dakikalar bekliyor.

Seda Sayan’lı Yemekteyiz ilk tanıtım videosu için tıklayın.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim