Yemekteyiz Yarışmacısı Muaz Yıldırım Sunucu Onur Büyüktopçu’yu Çileden Çıkardı, Neredeyse Kovacaktı

TV8 ekranlarının sevilen yemek yarışması Yemekteyiz, final haftası ile bu hafta izleyicilerle buluşuyor. Yemekteyiz yarışmasının son haftasına üçüncü günde yarışacak Muaz Yıldırım damga vurdu. Haftanın ilk gününde Havva Hanım yarışırken misafirlerin eve gelmesi ile birlikte eleştiriler başladı. Özellikle Muaz Yıldırım başta sonucu Onur Büyüktopçu olmak üzere masada bulunan herkesi çileden çıkardı. Yemekteyiz Muaz Bey, yaptığı […]

25.06.2019 - 3:40
25.06.2019 - 11:26
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

TV8 ekranlarının sevilen yemek yarışması Yemekteyiz, final haftası ile bu hafta izleyicilerle buluşuyor. Yemekteyiz yarışmasının son haftasına üçüncü günde yarışacak Muaz Yıldırım damga vurdu. Haftanın ilk gününde Havva Hanım yarışırken misafirlerin eve gelmesi ile birlikte eleştiriler başladı. Özellikle Muaz Yıldırım başta sonucu Onur Büyüktopçu olmak üzere masada bulunan herkesi çileden çıkardı. Yemekteyiz Muaz Bey, yaptığı yorumlarla daha ilk günden haftaya damgasını vuracağını kanıtladı.

Yemekteyiz Muaz Yıldırım Kimdir?

Yemekteyiz yarışması yeni haftaya hızlı başladı. Özellikle haftanın ilk gününde yaptığı yorumlarla dikkat çeken Muaz Yıldırım kimdir, kaç yaşında ve nereli gibi soruların yanıtları izleyiciler tarafından aranmaya başlandı. Haftanın ilk gününde kendini tanıtan Muaz Bey, 33 yaşında evli ve bir çocuk babası olduğunu söyledi. Animatör olan ve daha önce birçok televizyon yarışmasına katılan Muaz Bey, aslen Muşlu, İstanbul’da yaşıyor. Yemekteyiz’de haftanın ilk gününde yarışmacılar Havva Hanım’ın evine konuk oldu. Havva hanımın yemeklerine özellikle Muaz Bey çok sert eleştiriler yaptı. Muaz Bey’in yaptığı eleştirilerini haksızlık olduğunu söyleyen yarışmanın sunucusu Onur Büyüktopçu, yarışmacının yanlış programa geldiğini program boyunca show yaptığını söyledi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim