Yemekteyiz Muaz Bey Durmak Bilmiyor, Bu Defa da Semra Hanım’ı Ağlattı

Yemekteyiz'de bu hafta oldukça ilginç bir yarışmacı yarışıyor. Yemekteyiz yarışmacısı Muaz Yıldırım, daha ilk günden herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Yaptığı yorumlar nedeniyle şov yaptığı yönünde algı oluşturan Muaz Bey, Yemekteyiz 25 Haziran 2019 yeni bölümde yarışan Semra hanımı gözyaşlarına boğdu.

25.06.2019 - 18:52
25.06.2019 - 18:52
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

TV8 ekranlarının sevilen yarışması Yemekteyiz yeni bölümü ile bugün izleyicilerin karşısına çıktı. Yemekteyiz’de hafta başından bu yana dikkat çeken Muaz Yıldırım isimli yarışmacı bugün de yaptığı yorumlarla hem sonucu Onur Büyüktopçu’yu hem de yarışmacı arkadaşlarını çileden çıkardı. Dün haftanın ilk günü olmasına rağmen masada söyledikleri ile sunucu Onur Büyüktopçu’yu adeta çıldırtan yarışmacı bugün de gününün yarışmacısı Sema hanımı yaptığı yorumlarla gözyaşlarına boğdu. Hiç kimseye söz hakkı vermeyen ve sürekli kendisi konuşarak her şeyi bildiğini iddia eden yarışmacı, yemekleri beğenmediğini söylüyor ancak hepsini yiyor. Masada bulunan diğer yarışmacılar ise Muaz beyin bu şekilde yemekleri yemesi ve ardından olumsuz yorum yapmasına tepki gösteriyor.

Ev Sahibini Ağlattı

Ana yemek sırasında Muaz Bey’in yaptığı yorumlar nedeniyle bütün yarışmacılar tepki gösterdi. Yemeklere çok fazla emek verdiğini ancak Muaz beyin eleştiri yapmak yerine kendisine saygısızlık yaptığını söyleyen ev sahibi Semra Hanım gözyaşları içerisinde masayı terk ederek mutfağa gitti. Diğer yarışmacılar da Muaz beyin, Semra Hanım’dan özür dilemesi gerektiğini ve kendilerinden ve özür dilemesini şart olduğunu söyledi. Mutfakta uzun süre ağlayan Semra Hanım masaya geri dönmek istemediğini söyledi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim