Haber

Yemekteyiz 5 Eylül 2018 Yarışmacısı Emin Bey’in Evinde “Ambiyans” Tartışmasına Onur Büyüktopçu’dan Sert Tepki

Hafta içi her gün izlenme rekorları kıran yarışma Yemekteyiz 5 Eylül 2018 son bölümünü bugün Emin beyin evinde gerçekleşiyor. Bu hafta dikkat çeken isimlerden biri olan Emin Bey yarışmacı arkadaşlarına daha önceden hazırladığı menüdeki yemekleri sunacak ve haftanın en yüksek puanını almaya çalışacak. Fakat haftanın ilk iki gününde yarışmacıların evlerine konuk olan Emin Bey oldukça eleştirel yorumlar yapmış ve masada tepki çekmişti. Özellikle düğün Emin Bey ve Nalan hanım arasında yaşanan ambiyans tartışması bugün de devam edecek. Peki, Yemekteyiz 5 Eylül 2018 Son bölümde Emin Bey kaç puan aldı? İşte 5 Eylül 2018 Yemekteyiz son bölümde yaşananlar…

Tv8‘in fenomen programlarından Yemekteyiz Eylül 2018 son bölümle bugün yeniden izleyenlerin karşısında. Gündüz kuşağında yayınlanan programı takip edemeyen düzenler akşam saatlerinde internet üzerinden yaşananları merak ediyor ve takip ediyoruz.  Bugün Yemekteyiz’de haftanın dikkat çeken isimlerinden evimde yarışıyor. Apartman görevlisi olan Emin Bey, evli ve iki çocuk babası. Önceden hazırlayıp program yönetimine verdiği menüdeki yemekleri bugün 3 saat içerisinde yetiştirmesi gereken Emin Bey menüsünü yetiştirmeyi başarabilecek mi? İşte 5 Eylül Yemekteyiz son bölümde yaşananlar.

YEMEKTEYİZ 5 EYLÜL EMİN BEYİN EVİNDE YAŞANANLAR

Can Bey ve İsmican Hanım Arasında Evlilik Yarışması Tartışması

Yemekteyiz’de daha yemek başlamadan önce Can Bey ve İsmican Hanım arasında evlilik yarışması tartışması başladı. Daha önce evlilik yarışmasına katılan İsmican Hanım kendi gününde Can beyin bunu sorduğu ve hatırlattığı için moralinin bozulduğunu bu nedenle Can beye dün düşük puan verdiğini söyledi. Onur Büyüktopçu ise bu şekilde puanlamanın etik olmadığını dile getirdi.

Emin Beyin Menüsü ve Yorumlar

Emin bey rakiplerine ilk olarak mercimek çorbası ikram etti. Çorba yarışmacılar tarafından katı bulundu ve beğenilmedi. Ara sıcak olarak gözleme ikram etmek isteyen Emin Bey, gözlemeden sadece bir tane yapabildi. Hiç getirmemektense onu masaya getirdi. Fakat bu da yarışmacıların eleştirilerine hedef oldu. İlginç bir şekilde Nevra Hanım gözlemenin tadını güzel buldu. Ana yemekte Emin beyin ikramı istim kebabı ve bulgur pilavı oldu. Ana yemeğin gelmesi ile birlikte Onur bey masadan kalktı ve ortalık da karıştı. Ambiyans tartışması başlarken, yemek az da olsa beğenildi. Son olarak Emin bey misafirlerine Ankara tatlısı ikram etti. Tatlı her ne kadar orjinali ile uyumlu olmasa da lezzet bakımından beğenildi.

YEMEKTEYİZ 5 EYLÜL GÜNÜN PUANLAMASI

Yemekteyiz 5 Eylül 2018 yarışmacısı Emin bey bugün Nevra Hanımdan 5, Can beyden 3, Nalan hanımdan 5 ve İsmican hanımdan ise 2 puan aldı. Emin bey günü toplamda 15 puan ile tamamladı. Yarın Yemekteyiz’de Nalan Hanım yarışacak ve yemeklerini yarışmacılar için hazırlayacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu