Haber

Yemekteyiz 4 Eylül 2018 Yeni Bölümde Onur Büyüktopçu Yarışmacılara Özendi, Mutfağa Girdi

TV8’de hafta içi her gün yayınlanan Yemekteyiz programı Onur Büyüktopçu’nun renkli sunumu ile izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Hafta içi her gün saat 16.00 itibari ile izleyenlerin evlerine konuk olan yarışma programında her gün ayrı bir heyecan her gün ayrı bir olay yaşanıyor. Yemekteyiz 4 Eylül yeni bölümde Bugün 20 yaşındaki genç yarışmacı Müslüm Can Bey yarışacak. İşte 4 Eylül Yemekteyiz son bölümde yaşananlar…

Televizyon ekranlarının en çok izlenen yemek yarışması olma özelliğini taşıyan Yemekteyiz 4 Eylül yeni bölümüyle bugün izleyenlerin karşısına çıkıyor. Bugün yarışmada haftanın 2. günü yarışmacısı olan 20 yaşındaki Müslüm Can Bey yarışacak. Henüz öğrenci olan ve turizm otelcilik bölümünde eğitim alan Müslüm Can Bey rakiplerini bugün evinde ağırlayacak ve onlara daha önceden hazırladığı menüsündeki yemekleri sunacak. Yaşının küçük olması nedeniyle yemekleri yetiştiremedi düşünülen Müslüm Can Bey menüsünü yetiştirebildi mi? İşte 4 Eylül Yemekteyiz son bölümde yaşananlar…

ONUR BÜYÜKTOPÇU MUTFAĞA GİRDİ

Yemekteyiz yarışmasının renkli sunucusu Onur Büyüktopçu bugün bir değişiklik yapıyor ve kendisi yarışması olsaydı neler olacağını göstermek için mutfağa giriyor. Günün yarışmacısını kendi yerine geçiren Onur Büyüktopçu’nun heyecandan eli ayağına dolaşıyor ve hiçbir şey yapamıyor.

MÜSLÜM CAN BEYİN MENÜSÜ VE YORUMLAR

Müslüm Can Bey bugün misafirlerine başlangıç olarak Yemekteyiz yarışmasında çok sık görmeye alıştığımız domates çorbası ikram etti. Genç yarışmacının ara sıcak olarak ikram ettiği dolma yarışmacılar tarafından oldukça beğenildi. Sadece İsmican Hanım yorumlarında dolmayı eleştirdi.  Diğer yarışmacılar ise genç yarışmacının Yaşına rağmen çok güzel bir dolma yaptığını söyledi. Hatta yarışmasının sunucusu Onur Büyüktopçu, beklediğinden çok daha iyi olduğunu tam bir anne dolması olduğunu dile getirdi. Yarışmacı misafirlerini ana yemek olarak Ballı ve soya soslu bonfile, domatesli bulgur pilavı ikram etti. Yarışmacının ana yemeği ve pilavı diğer rakiplerinden büyük eleştiri aldı. Özellikle etin içerisine balın yakışmadığını söyleyen Emin Bey bu eti yemeyeceğini söyledi. Nevra hanım ise bulgur pilavının lapa olduğunu, bunu başarmanın da oldukça zor olduğunu dile getirdi. Müslüm Can Bey son olarak yarışmacı arkadaşlarına muhallebili kadayıf tatlısı sonunda. Tatlı da yarışmacılar tarafından orta dereceli bulundu.

Emin Bey ve Can Bey Arasında Salata Tartışması

Yemekteyiz yarışmasında sunucu her ne kadar uyarsa da yarışmacılar salata tartışması yapmaya devam ediyor. Can beyin salatası da yarışmacılar tarafından çok eleştiri aldı ve doğru yapılmadığı söylendi.  Can Bey ve Emin Bey arasında salata konusunda da sesler yükseldi. Emin Bey Can Bey’in salatayı doğru yapmadığını söylerken, Can Bey ise daha içerisindeki malzemeyi bilmediğini Bu nedenle konuşmaması gerektiğini söyledi ve sesini yükseltti.

YEMEKTEYİZ 4 EYLÜL GÜNÜN PUANLAMASI

Yemekteyiz 4 Eylül günün puanlamasında Müslüm Can Bey rakipleri, Nevra Hanımdan 7, Emin Bey’den 2, Nalan hanımdan 7 ve İsmican hanımdan ise 1 Puan olarak günü 17 puan ile tamamladı. Yarışmanın sunucusu Onur Büyüktopçun2un sürpriz puanı ise haftanın finali bölümünde açıklanacak. Yarın yarışmacılar bu haftanın dikkat çeken ismi Emin Bey’in evine konuk olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu