Öne Çıkan Konular
 • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
 • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
 • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
 • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
 • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Yemekteyiz 3 Eylül 2018 Son Bölüm Yarışmacılar Arasında “Lapa Pilav” Kavgası

Son Güncelleme:
 Yemekteyiz 3 Eylül 2018 Son Bölüm Yarışmacılar Arasında “Lapa Pilav” Kavgası

Başarılı oyuncu Onur Büyüktopçu’nun sunuculuğunu üstlendiği ve TV8 ekranlarında yayınlanan Yemekteyiz 3 Eylül yeni bölümü ile yeni haftaya bugün başlıyor. Daha önceki haftalarda saat 15.45 itibarıyla izleyici karşısına çıkan yarışma bugünden itibaren 16.15’te yayınlanacak. Haftanın ilk gününde beş yeni yarışmacı, ekran karşısında olacak ve sonucunu Onur Büyüktopçu ile tanışacak. Haftanın ilk gün yarışmacısı bugün diğer rakiplerini evinde ağırlayacak ve önceden hazırladığı menüsünü 3 saat içerisinde tamamlayarak yarışmacı arkadaşlarına ikram edecek. Peki, Yemekteyiz 3 Eylül 2018 son bölümde neler yaşandı? 3 Eylül Yemekteyiz günün puanlaması nasıl oldu?

Yemekteyiz yayın saati değişti mi soruları yanıt buldu. TV8’de Geçtiğimiz haftalarda saat 15.45’de yayınlanan Yemekteyiz programı artık 16.15 de ekranda olacak. Haftanın finalinde oldukça heyecanlı ve gergin dakikalar geçiren Yemekteyiz ekibi yeni haftaya yeni yarışmacılarla başlıyor. Fakat daha haftanın finali gerginliğini atamayan ekibi yeni haftanın ilk gününde de orada gergin dakikalar bekliyor. Çünkü yarışmacılar arasında lapa pilav tartışması çıkıyor ve çatallar masalara vuruluyor. Onur Büyüktopçu’nun hiç sevmediği bu davranışa karşı tepkisinin ne olacağı da izleyenler tarafından merak ediliyor. İşte Yemekteyiz 3 Eylül son bölümde yaşananlar…

YEMEKTEYİZ 3 EYLÜL YENİ YARIŞMACILAR

Yemekteyiz 3 Eylül 2018 haftanın ilk gününde yeni yarışmacılar izleyenlere tanıtıldı. Yemekteyiz de bugün yarışacak olan yarışmacı İsmican Hanım. İsmican Budak, 33 yaşında ve bekar, kukla sanatçısı ve ses taklidi konusunda çalışıyor. Haftanın 2. gününde yarışacak olan yarışmacı Müslüm Can Ünal. 20 yaşında ve öğrenci olan yarışmacı aslen Mersinli. Çarşamba günü yarışacak olan yarışmacı Emin Çetin. Apartman görevlisi olan Emin Bey 42 yaşında evli ve iki çocuk sahibi. Haftanın dördüncü günü yarışacak olan yarışmacı Nalan Toprak 29 yaşında fizyoterapist ve futbol hakemi. Haftanın finalinde yani cuma günü yarışacak olan yarışmacı Nevra Aya. Kurumsal iletişim sorumlusu olan yarışmacı 29 yaşında ve şu anda çalışmıyor.

YEMEKTEYİZ GÜNÜN MENÜSÜ VE YORUMLAR

Türk televizyon tarihinin en çok izlenen yarışma programları dan biri olan Yemekteyiz de bugün İsmican Hanım yarışıyor. İsmican Hanımın menüsü şu şekilde;

 • Topalak çorbası
 • Peynirli galeta unlu börek
 • Kuzu incik
 • Pirinç pilavı
 • Mevsim salata
 • Tül perde tatlısı.

İsmican Hanımın menüsü yarışmacılar tarafından oldukça basit bulundu. Hiç risk almadığı iddia edilen İsmican Hanımın pilavı konusunda da masada ciddi tartışmalar yaşandı. Yarışmacılar pilavın lapa olduğu konusunda tartışırken çatallar masaya vurulunca programın sunucusu Onur Büyüktopçu bu duruma isyan etti. Risk almadığı konuşulsa da yemekler genel anlamda beğenildi. Ancak Emin beyin bir türlü beğenmemesine de Onur beyin tepkisi oldu.

YEMEKTEYİZ 3 EYLÜL GÜNÜN PUANLAMASI

Yemekteyiz 3 Eylül 2018 günün puanlamasında İsmican hanıma Müslüm Bey 3, Nevra Hanım 6, Emin Bey 3 ve Nalan hanım 5 puan verdi. Haftanın ilk gününde yarışmacı günü 17 puanla tamamladı. Onur Büyüktopçu’nun verdiği puan ise haftanın finali bölümünde açıklanacak.


Avatar

1992 Mersin doğumluyum. İlkokul ve lise eğitimimi Mersinde tamamladıktan sonra Üniversite için İstanbul'un yolunu tuttum.Burada eğitim hayatım boyunca çalıştığım birçok kurumda editörlük yaparak yazılar hazırladım. Şimdi ise aktuelbilgiler.com için içerikler üreterek ziyaretçilerimize ulaştırıyorum.

İlgili Yazılar
29 Haziran 2020 Pazartesi Kabine Toplantısı Saat Kaçta? 1 Temmuz’da Yeni Yasaklar mı Geliyor?
29 06 2020 - 12:35
Haftalık Burç Yorumları 29 Haziran-5 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumları
29 06 2020 - 11:57
YKS 2020’de Mabel Matiz Sürprizi
27 06 2020 - 17:01
2020 YKS Soru ve Cevap Anahtarı Açıklandı mı? 2020 YKS Ne Zaman Açıklanacak
27 06 2020 - 16:12
İran’da Şaşkınlık Veren Olay! İki Aylık Bebeği Sosyal Medyada Satışa Çıkardılar
27 06 2020 - 14:31
1000 TL Pandemi Destek Başvurusu Açıklandı mı? Pandemi Destek Başvurusu Nasıl Yapılır
27 06 2020 - 13:20
Yorum Yap