Haber

Yemekteyiz 27 Mart Son Bölümde Yarışmacıdan Onur Büyüktopçu’ya Büyük Saygısızlık, Yemekteyiz Günün Puanlaması

TV8’in izlenme rekorları kıran yarışması Yemekteyiz 27 Mart 2018 son bölümde Elif Hanım yarışıyor. Bir dönem satış danışmanlığı yapan, ancak evlendikten sonra çalışmayan Elif Hanım, bugün evinde misafirlerini ağırlıyor. Peki, Elif Hanım bugün rakiplerine hangi yemekleri ikram etti? Yemekteyiz 27 Mart günün puanlaması, Elif Hanım kaç puan aldı? İşte Yemekteyiz son bölümde yaşananlar…

Hafta içi her gün ünlü oyuncu Onur Büyüktopçu’nun sunumu ile TV8’de yayınlanan Yemekteyiz yarışması izlenme rekorları kırıyor. Kendi saatinde en çok izlenen program olan yarışmada, her hafta beş yeni yarışmacı, birinci olmak için yarışıyor. Gergin anların yaşandığı, genelde her hafta sivrilen bir yarılmacının olduğu programın bu hafta daha ikinci gününde gerginlik çıktı. Haftanın sivri dilli yarışmacısı Yasemin Hanım, Yemekteyiz sunucusu Onur Büyüktopçu’ya büyük saygısızlık yaptı. İşte, Yemekteyiz 27 Mart son bölümde yaşananlar…

YEMEKTEYİZ 27 MART 2018 ELİF HANIMIN MENÜSÜNDE NELER VAR?

Yemekteyiz de haftanın ikinci gün yarışmacısı Elif Hanım, ilk olarak Tavuk çorbası ikram etti. Hiçbir şeyi beğenmeyen ve eleştiren Yasemin Hanımın çorbayı beğenmesi herkesi şaşırttı. Ara sıcak olarak da Paçanga böreği ikram eden Elif Hanımın böreği beğenilmedi. Elif Hanım ana yemek servisinde Beğendi ve Bulgur pilavı ikramı yaptı. Ana yemeği beğenilse de Elif hanımın bulgur pilavı çok eleştiri aldı. Yasemin Hanımın masada sürekli olarak bir şeylerden şikayet etmesi diğer yarışmacıları da rahatsız edince masada tartışma çıktı. Son olarak Elif Hanım rakiplerine muhallebili Kemal Paşa tatlısı ikram etti. Yasemin Hanım’ın “bu tatlı çocuk tatlısı” gibi yorumunu yapması ev sahibi Elif Hanımn tepkisini çekti.

YASEMİN HANIMDAN, SUNUCU ONUR BEY’E BÜYÜK SAYGISIZLIK

Yarışmada sivrilen isim olan Yasemin Hanım’ın dünkü Cheescake hakkında yaptığı yorumlar Onur beyi kızdırdı. Onur beyin o tatlıyı nasıl beğendiğini anlamadığını söyleyen Yasemin Hanım’a sunucunun tepkisi sert oldu. Onur bey, yarışmacıya kendisinin sunucu olduğunu hatırlatarak, sözlerine dikkat etmesini söyledi.

YEMEKTEYİZ 27 MART GÜNÜN PUANLAMASI

Yemekteyiz’de haftanın ikinci günü yarışan Elif Hanım’a Yusuf Bey 6, Yasemin Hanım 5, Berk Beyden 5 ve Jale hanımdan da 5 puan alarak günü 21 puanla tamamladı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu