Öne Çıkan Konular
 • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
 • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
 • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
 • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
 • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Yemekteyiz 22 Ağustos 2019 Ekrem Çapri kaç puan aldı? Yemekteyiz’de bugün neler yaşandı

Son Güncelleme:
 Yemekteyiz 22 Ağustos 2019 Ekrem Çapri kaç puan aldı? Yemekteyiz’de bugün neler yaşandı

Seda Sayan’ın sunumu ile TV8 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yemekteyiz 22 Ağustos 2019 yeni bölümü ile bugün bir kez daha kendi saatinde yayınlanıyor. Yemekteyiz haftanın finali heyecanı öncesinde bugün Ekrem Bey yarışıyor. Bu haftanın tek erkek yarışmacısı olan Ekrem Çapri, kadın rakipleri karşısında mutfaktaki maharetini sergileyecek. Bu hafta 4 kadın yarışmacının arasında oldukça zor zamanlar geçiren Ekrem Bey, kendi gününde de mutfakta bir hayli terleyecek. Peki, Yemekteyiz 22 Ağustos 2019 bugün yeni bölümde neler yaşandı? Yemekteyiz’de bugün Ekrem Bey kaç puan aldı?

Yemekteyiz yarışmacısı Ekrem Çapri kimdir?

Yemekteyiz yarışmacısı Ekrem Çapri 22 Ağustos 2019 yeni bölümde yemeklerini yapacak ve en yüksek puanı almaya çalışacak. Seda Sayan’la Yemekteyiz 4. günde yarışan Ekrem Bey, Trabzonlu ve tekstilci. Evli ve iki çocuk babası olan Ekrem Bey yemek konusunda kendine çok güvendiğini ve iddialı olduğunu söylüyor. Bu hafta 4 kadın yarışmacı ile birlikte yarışan Ekrem Bey zaman zaman zor anlar yaşasa da yine de kendini savunmayı ve düşüncelerini söylemeyi başardı. Ekrem Bey bugün güzel yemekler yapmak ve yüksek puan alarak yarışmada 1. olmak istiyor.

Yemekteyiz 22 Ağustos Ekrem Bey’in menüsü ve yorumları

Yemekteyiz bugün yeni bölümde Ekrem Bey yarışıyor. Haftanın tek erkek yarışmacısı olan ve yemek yapmak konusunda iddialı olduğunu dile getiren Ekrem beyin rakipleri için hazırladığı menü şu şekilde;

 • Kabak Çorbası
 • Peynirli börek
 • Meyveli yeşil salata
 • Kuzu tandır ve soslu bonfile
 • Bademli pirinç pilavı
 • Magnolia

Ekrem beyin günü yarışmacıları için biraz gergin başladı. Dün yarışan Günay hanım kendi gününde hiçbir şey yapmamasına rağmen sofradaki her şeyi eleştirince başta Seda Sayan olmak herkesin tepkisini çekti. Dün masasına bilerek hazırlamadığını, gelen misafirlerin önünde hazırlamak İstediğini söyleyen Günay hanıma Seda Sayan sert tepki gösterdi.

Ekrem Bey ilk olarak misafirlerine kabak çorbası İkram etti. Kabak çorbasının kıvamını mükemmel bulan yarışmacılar tadında ise sütün baskın olduğunu bu nedenle beğenmediklerini söyledi. Ekrem Bey ara Sıcak olarak peynirli börek ikram etti. Börek peynir dan dolayı biraz hızlı bulunurken aynı zamanda yarışmacılar ara sıcak ikramı sırasından en menüyü kolay bulduklarını söyledi. Özellikle Günay hanım böreği çok beğendiğini söylerken Seda Sayan’da beğendiğini dile getirdi.

Ekrem Bey ana yemek ikramını yaptı. Ancak bu ikramda yarışmacılar tarafından basit bulundu. Sadece et yaptığı söylenen ekran beyin yemeğini Seda Sayan ise çok beğendi. Aynı zamanda ana yemek ikramı sırasında Arzu Hanım ve Günay hanım arasında yeniden tartışmaya başladılar Arzu Hanım gözyaşlarına boğuldu. Masadaki herkesin modu bu olay nedeniyle düşerken tatlılara geçildi. Tatlı olarak Magnolia tercih eden Ekrem beyin tatlısı yarışmacılar tarafından orta bulundu.

Yemekteyiz bugün Ekrem Bey kaç puan aldı?

Yemekteyiz bugün yarışmacısı Ekrem Bey zamanında yemeklerini ve masasının yetiştirdi misafirlerini evinde ağırladı. Ekrem beyin rakiplerinden aldığı puanlar ise şu şekilde oldu;

Neslihan Hanım: 2 puan

Yadigar Hanım: 2 puan

Arzu Hanım:  2 puan

Günay hanım: 6 puan

Ekrem Bey bugün Yemekteyiz’de rakiplerinden toplam 12 puan aldı. Yarın Yemekteyiz’de Neslihan Hanım yarışacak ve haftanın finali de onun evinde yapılacak. Yemekteyiz 23 Ağustos 2019 haftanın finali bölümünde bir kim olacak yarın sizlerle paylaşacağız…


Avatar

1992 Mersin doğumluyum. İlkokul ve lise eğitimimi Mersinde tamamladıktan sonra Üniversite için İstanbul'un yolunu tuttum.Burada eğitim hayatım boyunca çalıştığım birçok kurumda editörlük yaparak yazılar hazırladım. Şimdi ise aktuelbilgiler.com için içerikler üreterek ziyaretçilerimize ulaştırıyorum.

İlgili Yazılar
Mucize Doktor Dizisi Neden Bu Kadar Tuttu
6 11 2019 - 12:39
Müge Anlı Nazife Demirel Videosu Hakkında Açıklama Yaptı
4 10 2019 - 13:37
Volkswagen Türkiye’yi Tercih Edince Bulgarlar Çılgına Döndü
4 10 2019 - 12:56
Fatih Terim Devre Arasında Kadar Yeni Bir Onyekuru İstiyor
4 10 2019 - 10:56
Chloe’den Geçtiğimiz Aylarda Boşanan Serdar Ortaç Gizemli Bir Kadınla Yakalandı
4 10 2019 - 10:27
Sosyal Medyada Türkiye’nin Milli Değerlerine Ve Şehitlere Küfürler Yağdıran Çocuk Gözaltına Alındı
3 10 2019 - 21:01
Yorum Yap