Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Yemekteyiz 13 Nisan 2018 Kim Birinci Oldu?

Son Güncelleme:
 Yemekteyiz 13 Nisan 2018 Kim Birinci Oldu?

Yemekteyiz 13 Nisan haftanın birincisi kim oldu? Bu hafta Yemekteyiz’de kim kazandı gibi soruların yanıtı herkes tarafından merak ediliyor. Hafta içi her gün TV 8 ekranlarında yayınlanan sevilen yarışma Yemekteyiz, bu hafta da final günü ile ekranda. Her hafta 5 farklı yarışmacının katıldığı ve birinci olabilmek için yarıştığı Yemekteyiz’de Cuma günleri kazanan isim belli oluyor. Bugün yarışmacılar Özlem hanımın evinde toplandı ve onun sunumlarının tadına baktı. Yemekteyiz’de 9 Nisan-13 Nisan haftası Özlem hanımın evinde tamamlandı. Peki, heyecanın zirveye çıktığı haftada kazanan isim kim oldu? Yemekteyiz 13 Nisan 2018 Haftanın Finalinde Kim Kazandı?

Yemekteyiz 13 Nisan haftanın birincisi herkes tarafından merak ediliyor. Haftanın son bölümü ile izleyenlerin karşısına çıkan yarışmada, final günü Özem Hanım’ın evinde yapıldı. Bütün yarışmacıların hafta boyunca yaptığı açıklamaların da değerlendirildiği final anında kimin kaç puan aldığı açıklandı. Haftanın ilk gününden bugüne kadar yarışan bütün yarışmacıların puan durumu ise şu şekilde oldu;

YEMEKTEYİZ’DE 9 NİSAN-13 NİSAN HAFTASI PUAN DURUMU

Haftanın ilk günü yarışan Hikmet Bey rakiplerinden 14 puan aldı. Haftanın ikinci günü yarışan Müge Hanım ise yarışmacı arkadaşlarından toplam 16 puan aldı. Çarşamba günü yani haftanın 3. gününde yarışan Esma hanım ise arkadaşlarından toplam 13 puan aldı. Esma Hanım rakiplerinin verdiği puanları duyunca, özellikle de Hikmet Bey’den 2 puan aldığını öğrenince gözyaşlarına boğuldu. Haftanın dördüncü günü yarışan ve farklı yemekleri ile dikkat çeken Ercan bey ise rakiplerinden 15 puan aldı. Bugün haftanın finalinde arkadaşlarını evinde ağırlayan Özlem hanım da rakiplerinden 15 puan alarak haftayı tamamladı.

YEMEKTEYİZ 13 NİSAN 2018 HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Yarışmacıların verdiği puanların açıklanmasının ardından haftanın finalinde programın sunucusu Onur Büyüktopçu, yarışmacılara kendi verdiği puanları da açıkladı. Onur Bey’in verdiği puanların da eklenmesi ile Yemekteyiz 13 Nisan haftanın birincisi Meksika menüsü hazırlayan ve yemekleri çok beğenilen Ercan Bey oldu.

 


Avatar

1992 Mersin doğumluyum. İlkokul ve lise eğitimimi Mersinde tamamladıktan sonra Üniversite için İstanbul'un yolunu tuttum.Burada eğitim hayatım boyunca çalıştığım birçok kurumda editörlük yaparak yazılar hazırladım. Şimdi ise aktuelbilgiler.com için içerikler üreterek ziyaretçilerimize ulaştırıyorum.

İlgili Yazılar
Aleyna Çakır’ın katil zanlısı Ümit Can Uygun Müge Anlı’yı tehdit etti! Oraya nasıl silah sokabilirim?
11 09 2020 - 16:19
Kardelen Kamışlı kimdir? Hotel Carmine nerede ve neler yaşandı?
11 09 2020 - 10:38
Ankara’da hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı? Hangi illerde sokağa çıkma yasağı olacak?
10 09 2020 - 11:32
Hafta sonu yasak gelen iller belli oldu mu? 12-13 Eylül 2020 hangi illerde yasak var?
8 09 2020 - 09:18
Uzman Çavuş Musa Orhan kimdir? Neden sosyal medyanın gündeminde?
26 08 2020 - 10:59
Nihat Hatipoğlu koronavirüse mi yakalandı? Sevenlerinden dua istedi
25 08 2020 - 09:46
Yorum Yap