Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Yemekteyiz 10 Eylül 2019 yeni bölüm! Yemekteyiz yarışmacısı Müzeyyen Eser Altaç bugün kaç puan aldı?

Son Güncelleme:
 Yemekteyiz 10 Eylül 2019 yeni bölüm! Yemekteyiz yarışmacısı Müzeyyen Eser Altaç bugün kaç puan aldı?

TV8’de Seda Sayan’ın sunuculuğunu üstlendiği Yemekteyiz 10 Eylül 2019 yeni bölümü ile bugün ekranlara geliyor. Haftanın ikinci gününde Yemekteyiz yarışmasında bugün Müzeyyen Hanım yarışacak. Oldukça dikkat çekici bir yarışmacı olan Müzeyyen Hanım, dün Enis beyin gününde yaptığı yorumlar ve girdiği tartışmalarla dikkatleri üzerine toplamıştı. Bugün kendi evinde rakiplerini misafir edecek olan Müzeyyen Hanım, en başarılı olduğu yemeklerden oluşan bir menü hazırladı. Peki, Yemekteyiz bugün yeni bölümde Müzeyyen Hanım kaç puan aldı? Yemekteyiz yarışmacısı Müzeyyen Hanımın menüsü ve yapılan yorumlar haberimizin devamında.

Yemekteyiz yarışmacısı Müzeyyen Eser Altaç kimdir?

Yemekteyiz’de bugün yarışacak olan yarışmacı Müzeyyen Hanım, farklı tarzı ile haftanın dikkat çeken isimlerinden biri oldu. Aktif bir sosyal medya kullanıcısı olan Müzeyyen Hanım, dün sosyal medyada en çok konuşulan isimleri arasında yer aldı.  Aslen Ispartalı olan Müzeyyen Hanım kısa süre önce iş dolayısıyla İstanbul’a yerleşmiş ve 43 yaşında. Müzeyyen Hanım bu haftanın en iddialı yarışmacılarından biri ve kesinlikle bu yarışmada birinci olarak ayrılacağını söylüyor.

Yemekteyiz Müzeyyen Hanımın menüsü ve yorumlar

Bu haftanın başından bu yana en iddialı ismi olduğunu söyleyen aynı zamanda rakiplerine gözdağı veren yarışmacı Müzeyyen Hanımın menüsü belli oldu. Yemekteyiz’de haftanın en çok konuşulan yarışmacısı olan Müzeyyen Hanım bugün rakipleri için şöyle bir menü hazırlayacak;

Yayla çorbası

Gül böreği

Çoban salata

Güveçte tas kebabı

Kabune

İrmik helvası

Müzeyyen hanımın bu yemekleri yapması için yaklaşık 3 saat zamanı var. Bakalım tam zamanında yemeklerini yetiştirip masasını hazırlayabilecek mi?

Müzeyyen Hanım tam zamanında yemeklerini yetiştirdi ve misafirleri için masasını hazırlayarak kendisi de giyinmeyi başardı. Müzeyyen hanımın çorba ikramı rakipleri tarafından ortalama bulundu. Ara sıcak olarak gül böreği tercih eden yarışmacının böreğini sadece Ebru Hanım beğenmedi diğer yarışmacılar tadını tuzunun ve çıtırlığının yerinde olduğunu söyledi. Ebru Hanım’ın yaptığı yorumlardan sonra diğer yarışmacılarla arasında kısa süreli tartışma yaşandı.

Ana yemek ikramı sırasında da yarışmacıların sürekli eleştirilerde bulunması Müzeyyen hanımı çileden çıkardı. Özellikle ana yemekte tansiyon iyice yükselirken Müzeyyen Hanım tatlı yiyip tatlı konuşmak için irmik helvası ikram etti. Müzeyyen Hanımın tatlısı da ortalama bulundu.

Yemekteyiz 10 Eylül 2019 günün puanlaması

Yemekteyiz 10 Eylül 2019 yeni bölümde bugün Müzeyyen Hanım rakipleri için en iyi yemekleri hazırlayarak onları evinde misafirperverliği ile ağırladı. tansiyonun oldukça yüksek olduğu ve gergin dakikaların yaşandığı günde Müzeyyen Hanım’a rakipleri şu puanları verdi;

Ebru Hanım: 4 puan

Neşe Hanım:  1 puan

Yıldız Hanım: 2 Puan

Enis Bey: 3 Puan

Müzeyyen Hanım bugün rakiplerinden toplam 10 puan aldı. Yemekteyiz 11 Eylül 2019 yeni bölümde yaşayacak olan yarışmacı bakalım kaç puan olacak?


Avatar

1992 Mersin doğumluyum. İlkokul ve lise eğitimimi Mersinde tamamladıktan sonra Üniversite için İstanbul'un yolunu tuttum.Burada eğitim hayatım boyunca çalıştığım birçok kurumda editörlük yaparak yazılar hazırladım. Şimdi ise aktuelbilgiler.com için içerikler üreterek ziyaretçilerimize ulaştırıyorum.

İlgili Yazılar
Mucize Doktor Dizisi Neden Bu Kadar Tuttu
6 11 2019 - 12:39
Müge Anlı Nazife Demirel Videosu Hakkında Açıklama Yaptı
4 10 2019 - 13:37
Volkswagen Türkiye’yi Tercih Edince Bulgarlar Çılgına Döndü
4 10 2019 - 12:56
Fatih Terim Devre Arasında Kadar Yeni Bir Onyekuru İstiyor
4 10 2019 - 10:56
Chloe’den Geçtiğimiz Aylarda Boşanan Serdar Ortaç Gizemli Bir Kadınla Yakalandı
4 10 2019 - 10:27
Sosyal Medyada Türkiye’nin Milli Değerlerine Ve Şehitlere Küfürler Yağdıran Çocuk Gözaltına Alındı
3 10 2019 - 21:01
Yorum Yap