Yavuz Yılmaz’ın rahatsızlığı hakkında açıklama

Dün evinde ölü bulunan Yavuz Yılmaz'ın intiharının sebebiyle ilgili açıklama yapıldı. Yılmaz'ın eski nişanlısı Neşe Sapmaz da sosyal medyadan mesaj paylaştı.

17.12.2017 - 11:44
17.12.2017 - 11:44
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

İstanbul Beykoz Konakları’ndaki evinde dün ölü bulunan eski Başbakan Mesut Yılmaz’ın oğlu Yavuz Yılmaz’ın intiharına ilişkin olarak İcra Kurulu üyesi olduğu İstanbul Kent Üniversitesi tarafından açıklama yapıldı. Söz konusu açıklamada, Yavuz Yılmaz’ın bir süredir “Temporal Lob Epilepsi” rahatsızlığı nedeniyle tedavi görmekte olduğu belirtilerek, hastalığın doğal sürecinde oluşan, son zamanlarda giderek ağırlaşan ve felç riskine doğru ilerleyen komplikasyonları sebebiyle ağır stres altında olduğu kaydedildi. Yavuz Yılmaz’ın bu manevi baskıya dayanamayarak hayatını kaybetmesinden dolayı derin üzüntü içerisinde bulunulduğu ifade edilen açıklamada, Yılmaz’ın hatırasının ve üniversiteye yaptığı katkıların her zaman hatırlanacağı aktarıldı.

Eski Nişanlısı Neşe Sapmaz’dan Fotoğraf Paylaşımı

Öte yandan, Yavuz Yılmaz eski nişanlısı olan TV spikeri Neşe Sapmaz da sosyal medya hesabından bir fotoğraf ile birlikte mesaj paylaştı. Neşe Sapmaz, duygularını şu şekilde ifade etti:

“Ne ben anlatabilirim, ne siz anlayabilirsiniz” Yavuz anlatamayacağım kadar çok üzgünüm. Bendeki son resmimiz…”

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim