Yavuz Yılmaz’ın ölümünde büyük şüphe

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
16 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Mesut Yılmaz’ın oğlu Yavuz Yılmaz’ın ölümü ile ilgili bir son dakika gelişmesi yaşanıyor. 4 çalışanın polis tarafından ifadesine başvurulduğu ve soruşturmada yer alan polislerin intihar dışındaki ihtimalleri de değerlendirerek soruşturmaya derinlik kazandırdığı ifade edildi.

Mesut Yılmaz’ın büyük oğlu Yavuz Yılmaz, gece saatlerinde başına tek kurşun sıkılmış olarak ölü halde şoförü tarafından bulundu. Olayın yaşanmasının ardından Yavuz Yılmaz’ın bulunduğu odaya çilingirle giren şoför tarafından Yılmaz’ın yerde hareketsiz biçimde yattığı belirtildi.. Emniyet yetkililerinden alınan son bilgilere göre Yavuz Yılmaz’ın tabanca ile intihar ettiği ifade edildi. Olayın nasıl gerçekleştiği konusunda ise soruşturmanın devam ettiği kaydedildi.

İstanbul Valisi Vasip Şahin ve İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan’da olay yerine gelerek bazı incelemelerde bulundu. Eski Başbakan Mesut Yılmaz’ın oğlu Yavuz Yılmaz’ın bu sabah saatlerinde evinde ölü bulunması herkesi şaşkına çevirmişti. Yavuz Yılmaz’ın Beykoz Konakları’ndaki evinde silahla intihar ettiği ilk gelen bilgiler arasında yer aldı.

Soruşturma Derinleştirilecek

Yavuz Yılmaz’ın gece saatlerinde cesedi şoförü tarafından odasında bulundu. Polisin ise Yavuz Yılmaz’ın hayatını kaybettiği olayın sır perdesini aralamak için çalışmalarını sürdürdüğü ifade edildi. Bu bağlamda başlatılan soruşturma kapsamında 4 kişinin ifadesine başvuruldu. İfadesine başvurulan isimler arasında Yavuz Yılmaz’ın ölmeden hemen önce kendisi ile konuşan şoförü ve yanındaki 2 kişi olduğu belirtildi.

Polis ise kayıtlara olayı intihar olarak geçerken soruşturmanın savcılık tarafından daha da derinleştirileceğini ifade edildi.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com