Yavuz Yılmaz’ın ölümünde büyük şüphe

Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz'ın ölümü ile ilgili polis soruşturma başlattı.

16.12.2017 - 22:17
16.12.2017 - 22:55
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Mesut Yılmaz’ın oğlu Yavuz Yılmaz’ın ölümü ile ilgili bir son dakika gelişmesi yaşanıyor. 4 çalışanın polis tarafından ifadesine başvurulduğu ve soruşturmada yer alan polislerin intihar dışındaki ihtimalleri de değerlendirerek soruşturmaya derinlik kazandırdığı ifade edildi.

Mesut Yılmaz’ın büyük oğlu Yavuz Yılmaz, gece saatlerinde başına tek kurşun sıkılmış olarak ölü halde şoförü tarafından bulundu. Olayın yaşanmasının ardından Yavuz Yılmaz’ın bulunduğu odaya çilingirle giren şoför tarafından Yılmaz’ın yerde hareketsiz biçimde yattığı belirtildi.. Emniyet yetkililerinden alınan son bilgilere göre Yavuz Yılmaz’ın tabanca ile intihar ettiği ifade edildi. Olayın nasıl gerçekleştiği konusunda ise soruşturmanın devam ettiği kaydedildi.

İstanbul Valisi Vasip Şahin ve İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan’da olay yerine gelerek bazı incelemelerde bulundu. Eski Başbakan Mesut Yılmaz’ın oğlu Yavuz Yılmaz’ın bu sabah saatlerinde evinde ölü bulunması herkesi şaşkına çevirmişti. Yavuz Yılmaz’ın Beykoz Konakları’ndaki evinde silahla intihar ettiği ilk gelen bilgiler arasında yer aldı.

Soruşturma Derinleştirilecek

Yavuz Yılmaz’ın gece saatlerinde cesedi şoförü tarafından odasında bulundu. Polisin ise Yavuz Yılmaz’ın hayatını kaybettiği olayın sır perdesini aralamak için çalışmalarını sürdürdüğü ifade edildi. Bu bağlamda başlatılan soruşturma kapsamında 4 kişinin ifadesine başvuruldu. İfadesine başvurulan isimler arasında Yavuz Yılmaz’ın ölmeden hemen önce kendisi ile konuşan şoförü ve yanındaki 2 kişi olduğu belirtildi.

Polis ise kayıtlara olayı intihar olarak geçerken soruşturmanın savcılık tarafından daha da derinleştirileceğini ifade edildi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Etiketler
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim