Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Yaşlı adamı öldüresiye darp eden şarkıcı Halil Sezai tutuklandı

Tuzla'da 67 yaşındaki komşusunu darp ettiği gerekçesiyle dün gözaltına alınan, serbest bırakıldıktan sonra savcılık tarafından yeniden sorum geri çağrılan şarkıcı Halil Sezai tutuklama talebiyle sevk edildiği mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. Halil Sezai'nin darp ettiği Hüseyin Meriç'in oğlu Mesih Meriç olayın ardından çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Eklenme:
 Yaşlı adamı öldüresiye darp eden şarkıcı Halil Sezai tutuklandı

Tuzla’da yan komşusu olan 67 yaşındaki Hüseyin Meriç’i tekme tokat döven şarkıcı Halil Sezai dün karakolda verdiği ilk ifadenin ardından serbest bırakılmıştı. Halil Sezai’nin yaşlı adamı darp ederken çekilen görüntüleri kamuoyuna yansırken bugün savcılık talimatı ile yeniden ifadeye çağırıldı. Yanımda iki polis memuru ile birlikte Kartal’daki Anadolu Adalet Sarayı’na getirilen Halil Sezai, savcılık tarafından sorguya alındı. Savcılık sorgusunun tamamlanmasının ardından tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edilen şarkıcı tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Adliyeye eli sargılı geldi

Halil Sezai, adliyeye girdiği sırada sağ elinin sargılı olması dikkat çekti. Adliye girişinde açıklama yapan şarkıcının avukatı yaşanan talihsiz olayın merkezinde ünlü şarkıcının yer almasından dolayı son derece üzgün ve pişman olduklarını söyledi.

Tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edildi

Yanında iki Polis eşliğinde Kartal’da bulunan İstanbul Anadolu Adalet Sarayı’na getirilen Halil Sezai’ye avukatı da eşlik etti. Savcılık ifadesi yaklaşık 2 saat süren ünlü şarkıcı daha sonra tutuklama talebiyle nöbetçi mahkemeye sevk edildi. Akşam saatlerinde mahkemeye çıkarılan Halil Sezai tutuklanarak cezaevine gönderildi. Diğer yandan Halil Sezai’nin darp olayını gerçekleştirdiği villanın kapısına 2 gün sonra kiralık yazısının asılması da dikkatlerden kaçmadı.

Darp ettiği yaşlı adamın oğlundan açıklama

Halil Sezai’nin öldüresiye darp ettiği 67 yaşındaki Hüseyin Meriç’in oğlu Mesih Meriç basın mensuplarına açıklamada bulundu. Babasının darptan dolayı burnu kırıldığını belirten Meriç, “Daha iyi gidiyor. Hastaneye götüreceğiz. Bir daha kontrol ettireceğiz. Sakinleşmesini bekliyoruz. Çünkü sabahleyin de bir canlı yayın yaptı. Orada bir fenalaştı ilaç kullanıyor. Doktor ile konuştuk galiba burnu kırık, sürekli kanıyor” dedi.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Skandal gelin adayı Naz Mila kalça estetiği operasyonunu sansürsüz paylaştı
12 10 2020 - 16:09
Eyşan rolü üstüne yapışan Cansu Dere Sadakatsiz’de aldatılan kadını oynadı TT oldu
8 10 2020 - 15:39
Beyazıt Öztürk Beyaz Show için tarih verdi: 15-20 gün içinde netleşir
8 10 2020 - 09:47
Survivor Sercan Yıldırım ve Aycan Yanaç aşk iddialarına yanıt verdi
5 10 2020 - 11:09
Koronavirüse yakalandı denilen Şeyma Subaşı test sonucunu Instagram’da paylaştı
4 10 2020 - 09:53
Damla Ersubaşı paylaştı, Ece Üner’i makyajsız görenlerin ağzı açık kaldı
4 10 2020 - 09:39
Yorum Yap