Yaşlandırma uygulaması FaceApp ünlüleri 30 yıl sonrada götürdü sosyal medya bu fotoğraflarla doldu taştı

Yaşlandırma uygulaması FaceApp sosyal medyayı çalkaladı. Akıma ünlü isimlerin de katılması ile birlikte sosyal medya herkesin yaşlılık fotoğrafları ile doldu. FaceApp uygulamasını kullanan birçok isim, fotoğraflarını 30 yıl yaşlandırarak sosyal medya hesaplarından paylaşıyor. Ünlü isimlerin de katıldığı o akım haberimizin devamında.

16.07.2019 - 20:37
17.07.2019 - 11:17
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Instagram ve Twitter son günlerde yaşlandırma tekniği ile çekilmiş fotoğraflarla dolup taştı. Çok sayıda ünlü ismin de katıldığı akımda fotoğrafların nasıl yaşlandırıldığı herkes tarafından araştırılmaya başlandı. FaceApp adlı bir uygulama kullanılarak yapılan yaşlandırma tekniği, neredeyse bütün ünlü isimler tarafından kullanıldı. 3 gün deneme süresi olan ve ücretsiz şekilde kullanılabilen uygulama, Android ve App Store üzerinden indirilebiliyor. Uygulama sadece yaşlandırmakla kalmıyor aynı zamanda sizi çocukluğunuza götürüyor, saç renginizi değiştirmenize imkan veriyor.

FaceApp ile yaşlanmayan kalmadı

Son günlerde sosyal medyanın dilinde olan FaceApp uygulaması ile yaşlanmayan kalmadı. Uygulamanın gençleştirme özelliğini deneyenler de var. Ancak ünlü isimler daha çok yaşlandırma özelliğini tercih ediyor. İOS ve Android için ücretsiz olan uygulama, uygulama içi satın alma içeriyor. Yaşlandırma özelliği de uygulamanın ücretli özelliklerinden biri fakat 3 gün boyunca ücretsiz olarak denemenize izin veriliyor. Sosyal medyada son günlerde Acun Ilıcalı, Cem Yılmaz, Can Yaman, Cristiano Ronaldo ve daha birçok ünlü ismi fotoğrafları yaşlandırma tekniği uygulanarak paylaşıldı. Ancak bir süre sonra bu akımdan sıkılan sosyal medya kullanıcıları artık yaşlandırma tekniği uygulanmış fotoğraf görmekten bıktıklarını söylemeye başladı.

Yaşlandırma uygulaması FaceApp nasıl kullanılır?

Uygulamayı telefonunuza uygulama mağazasından indirdikten sonra isterseniz yeni bir fotoğraf çekerek üzerine yaşlandırma tekniği uygulayabiliyor, isterseniz de galeride bulunan fotoğraflarınızdan birini yaşlandırabiliyorsunuz. Fotoğrafı açmanız durumunda ekranın hemen altında birden fazla filtre görünüyor. Filtreleri kullanarak fotoğrafınız üzerinde oynamalar yapabilirsiniz. Daha yaşlı görebileceğiniz gibi daha genç görünmenize de imkân veren uygulama aynı zamanda saç renginizi, göz renginizi, diş yapınızı değiştirmenize de olanak sağlıyor.

İşte yaşlandırma uygulaması ile o eski halinden eser kalmayan ünlüler:

 

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim