Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Yasin Obuz Nisa hakkında söyledikleri ile Twitter’ın gündemine oturdu: Nankör ve kindar

Survivor 2020 sona ermesine rağmen yankıları devam ediyor. Yasin Obuz Nisa hakkında dün Twitter hesabından yaptığı açıklamalarla gündeme otururken özellikle açıklamalarında Sercan detayı dikkatlerden kaçmadı. Survivor 2020 yarışmacıları Yasin Obuz ve Nisa arasında neler oluyor?
Eklenme:
 Yasin Obuz Nisa hakkında söyledikleri ile Twitter’ın gündemine oturdu: Nankör ve kindar

TV8 ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran yarışma programı Survivor 2020 geçtiğimiz günlerde sona ermiş ve Cemal Can şampiyon olarak Survivor’ı tamamlamıştı. Yarışma bitmesine rağmen yankıları hala devam ediyor. Yarışmacılardan Yasin Obuz Nisa hakkında sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalarla gündeme bomba gibi düştü. Yasin, sinirlerine hakim olamayarak yayınladığı mesajlarını kısa süre içerisinde kaldırdı.

Nankör ve kindarsın

Twitter hesabından bir paylaşım yapan Yasin Obuz, “Hayatım boyunca hainleri affetmedim affetmeyeceğim. Nisa Hanım senin gibi nankör ve Kindar bir insan hayatında tanımadığım bir de mızmız. Sandın ki bütün erkekleri eline alıp hepimizi oynatacaksın istediğin gibi ama nankörlüğün bedelini elenerek ödedin” dedi.

Ben olmasaydım Survivor’ı evinde takip ederdin

Yasin Obuz Nisa açıklamasının devamında; “Sen elendikten sonra bütün iyi niyetine sana sundum, Sen o kadar Kindar ve kalbi kötüsün ki, hala Arkamdan konuşmaya devam ettin. Ben olmasaydım 3. haftada elenir Survivor’ı evinde takip ederdin. Sercan’la da senin için konuşan bendim olaylar kapansın diye.” ifadelerini kullandı.

Ateş olmayan yerden duman çıkmaz

Mesajlarının devamında “Bildiklerimi açıklarsam yer yerinden oynar” diyen Yasin Obuz, “Ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Pisliğin tekisin o kendini şirin gösterme çabalarının arkasında nasıl bir şeytan yaptığını ben çok iyi biliyorum. Evrim yılansa sen çıngıraklı yılansın nankör.” dedi.

Yasin Nisa arasında neler oluyor?

Yasin’in sosyal medya hesabından yaptığı bu açıklamaların ardından Nisa ile neden bu kadar gerildikleri merak konusu oldu. Nisa Bölükbaşı yarışmadayken ve yarışmadan elendikten sonra Yasin’in hakkında açıklamalar yapmış bazılarında ise Yasin’in kötü birisi olduğunu söylemişti.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Skandal gelin adayı Naz Mila kalça estetiği operasyonunu sansürsüz paylaştı
12 10 2020 - 16:09
Eyşan rolü üstüne yapışan Cansu Dere Sadakatsiz’de aldatılan kadını oynadı TT oldu
8 10 2020 - 15:39
Beyazıt Öztürk Beyaz Show için tarih verdi: 15-20 gün içinde netleşir
8 10 2020 - 09:47
Survivor Sercan Yıldırım ve Aycan Yanaç aşk iddialarına yanıt verdi
5 10 2020 - 11:09
Koronavirüse yakalandı denilen Şeyma Subaşı test sonucunu Instagram’da paylaştı
4 10 2020 - 09:53
Damla Ersubaşı paylaştı, Ece Üner’i makyajsız görenlerin ağzı açık kaldı
4 10 2020 - 09:39
Yorum Yap